C# mı Python mu?

İkisini de öğrenemez misiniz?
Ikisni de öğrenmeyi planlıyorum zaten ama dediğim gibi ilk hangisine başlasam kararsızlığına düştüm sadece ama c# ile devam etmeye karar verdim
Yaygın diye değil ne yapacağınıza göre çalışmalısınız. Python öğrenmesi basit olduğu için ön planda. Kullanıldığı yerler de genel olarak hesaplama ve yapay zeka. Sizin bu kategori ile işiniz yoksa gerek yok. Ama öğrenmek bir artı

Hocam ne desem yanlış olur ikisi de birbirinden güzel diller karar size kalmış. 2 Sinde'de kaynak çok fazla var.
Şuan c# ile sql bağlantısına çalışıyorum ve asp.net falan çalıştıktan sonra pythona da yavaş yavaş baslarım diye düşünüyorum cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, ben şu an C# Udemy'den Murat yücedağdan öğreniyorum ve C# çalışırken eğleniyorum fakat Python'un bu kadar yaygınlaşması ve tercih edilmesi biraz beni düşündürdü ve bir iki yerde de C#'da iş bulma imkanının azaldığını gördüm sizce Python çalışmaya mı başlamalıyım yoksa C# mı devam etmeliyim açıkcası kafam çok karışık, yardımcı olursanızı sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Python öğrendim yazılım hayatıma girişte ileri seviye python öğrendim mantığı kavrayınca ve sürekli uygulama geliştirmekten biraz C# ye kaydım şuanda 2D bir oyun yapıyorum ama zor ve eğlenceli bir dil

Geri
Yukarı