C sürücüsünde tuhaf şeyler var

Bati.

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Programcısı.
Merhabalar.

Bilgisayarcıdan SSD aldım, adamlar içerisine Windows kurmuş ve D diskimdeki her şeyi silmişler görgüsüz herifler ve SSD içerisine böyle aptürük güptürük şeyler yazıyor. Virüs olabilir mi yoksa bir uygulamanın alt klasörleri mi? Silsem problem yaratır mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    19,7 KB · Görüntüleme: 144
Orjinal olmayan bir Windows kurulmuş olabilir. Format atıp videolardan faydalanarak kendin Windows 10 deneme sürümünü kurmanı tavsiye ederim. İleride lisans alabilirsin internetten.

Pek hayra alamet görünmüyor, bilgisayarınızdaki sürücüleri komple silip baştan temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Orjinal olmayan bir Windows kurulmuş olabilir. Format atıp videolardan faydalanarak kendin Windows 10 deneme sürümünü kurmanı tavsiye ederim. İleride lisans alabilirsin internetten.
Hocam benimki de orijinal değil ama böyle dosyalar yok, hiç karşılaşmadım halbuki SSD’imde sadece Windows kurulu.

İndirilen siteye göre değişebilir. Kimisi casus yazılım karıştırır, kimisi doğru düzgün crackler sitesine ekler. Ama ben Windows 10'u crack indirmek yerine deneme sürümünü yüklemeyi tercih ederdim.

Geri
Yukarı