Çözüldü C#'ta fonksiyonu liste şeklinde yazdırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Trakyacuss

Hectopat
For ile aralık belirledim. Liste şeklinde yazdırmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dosya Ekleri

• 20231228_005633.jpg
    20231228_005633.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Olayı çözdüm. For ile aralıktaki sayıları ayarlayıp. Printe de string atayarak liste şeklinde yazılıyormuş. For parantezi içine yazılan ifler ile de 2'ye bölünenler 3 bölününler yine string atanarak yazdırılıyor.
Liste şeklinde yazdırmak yan yana yazdırmak oluyor.
Ne yapmak istedigini tam anlamadim ama dizideki elemanlari yazdirmak istiyorsan for dongusu icine bunu yaz.
C#:
Console.WriteLine(sayilar2[i].ToString());

x.png

Ne yapmak istedigini tam anlamadim ama dizideki elemanlari yazdirmak istiyorsan for dongusu icine bunu yaz.
C#:
Console.WriteLine(sayilar2[i].ToString());

Yanlış görsel olmuş kusura bakmayın. Bolunenleribul(6, 41) arasındaki sayıları for ile alt alta yazdırıyorum. Tek yapmak istediğim bunları liste şeklinde yazdırmak. Yan yana yani.
Print kullanıyoruz şu anlık onun ile yazdırma konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 2067567

Yanlış görsel olmuş kusura bakmayın. Bolunenleribul(6, 41) arasındaki sayıları for ile alt alta yazdırıyorum. Tek yapmak istediğim bunları liste şeklinde yazdırmak. Yan yana yani.
Print kullanıyoruz şu anlık onun ile yazdırma konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
Liste şeklinde yazdırmak ne demek?

Olayı çözdüm. For ile aralıktaki sayıları ayarlayıp. Printe de string atayarak liste şeklinde yazılıyormuş. For parantezi içine yazılan ifler ile de 2'ye bölünenler 3 bölününler yine string atanarak yazdırılıyor.
Liste şeklinde yazdırmak yan yana yazdırmak oluyor.

Çözüm

Geri
Yukarı