C#'ta Sinüs Dalgası Çizme Programı

Hocam hayırlı geceler.Bir konu hakkında sıkıştım ve mesajlarınızı okurken yardımcı olabileceğinizi düşündüm.
Ben titreşim sensörü ile titreşim analizi yapıyorum ve c sharp ta zedgrap ile grafige çizdiriyorum.FFT almam gerekiyor fakat bu konu hakkında hiçbir fikrim yok o yüzden sensörden gelen değerlerin grafiğine fft uygulamasını nasıl yapabilirim ?

Hocam hayırlı geceler.Bir konu hakkında sıkıştım ve mesajlarınızı okurken yardımcı olabileceğinizi düşündüm.
Ben titreşim sensörü ile titreşim analizi yapıyorum ve c sharp ta zedgrap ile grafige çizdiriyorum.FFT almam gerekiyor fakat bu konu hakkında hiçbir fikrim yok o yüzden sensörden gelen değerlerin grafiğine fft uygulamasını nasıl yapabilirim ?
NMath, AForge, math.net iridium gibi kütüphaneler var.

şuan real time çalışan c sharp programım var.Ben bu program içine fft alan fonksiyon ekleyip grafiğin frekansını da göstermek istiyorum.Bunun için tam olarak ne yapabilirim.Bu söylediğiniz kütüphaneler hakkında hiçbir fikrim yok

Merhaba,
çok önce açılmış bir konu fakat aynı ödevle karşı karşıyayım .Bugün son gönüm rica etsem gönderebilir misiniz .. mümkünse eğer çok sevinirim..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı