C++ ve Unreal Engine öğrenilmeli mi?

Bir şirkete girme planın varsa yine de kendi işini de geliştirmen gerek. Bazı oyunlar yap 3, 4 tane. CVne katkı sağlar. Örneklerin olmadan zor alınırsın.

O yüzden unrealı önermedim zaten, tek başına yapmak zor oyun.

Çünkü hani kendi işimden çok bir şirkete girme planım var ve çoğu oyun motoru veya şirket C++ kullanıyor.

Tamamdır teşekkür ederim ayrı olarak C++ çalışacağım, bunun için kaçırma dediğiniz bir kaynak önerisi varsa verirseniz çok sevinirim.
C++ için en iyi kaynak ya manueller ya Chatgpt'dir :) Youtube videoları izlemeni önermem, kopyala yapıştıra dönebiliyor.

Bir şirkete girme planın varsa yine de kendi işini de geliştirmen gerek. Bazı oyunlar yap 3, 4 tane. CVne katkı sağlar. Örneklerin olmadan zor alınırsın.

Anladım teşekkür ederim. Unity'de ilerlerken bir yandan da C++ çalışacağım belki arada Unreal videolarına göz atarım aşinalık için.

C++ için en iyi kaynak ya manueller ya Chatgpt'dir :) Youtube videoları izlemeni önermem, kopyala yapıştıra dönebiliyor.
Manueller dediğiniz dökümantasyon mu_

B
Anladım teşekkür ederim. Unity'de ilerlerken bir yandan da C++ çalışacağım belki arada Unreal videolarına göz atarım aşinalık için.
Ekstra bilgim olsun CVde katkı sağlar diye öğrenirseniz öğrenin. Unreal'da "basit bir oyun" için aşırı C++ bilgisine gerek yok blueprintler var zaten. Temelleri atsanız yetiyor.

Manueller dediğiniz dökümantasyon mu_
Manueller dediğim mesela böyle bir şey.
1705847483643.png

Bunu oyun motoru geliştiricileri kendi yazmış ama C++ için de illa vardır.

B

Ekstra bilgim olsun CVde katkı sağlar diye öğrenirseniz öğrenin. Unreal'da "basit bir oyun" için aşırı C++ bilgisine gerek yok blueprintler var zaten. Temelleri atsanız yetiyor.

Manueller dediğim mesela böyle bir şey.Eki Görüntüle 2091992

Bunu oyun motoru geliştiricileri kendi yazmış ama C++ için de illa vardır.
Tamamdır teşekkür ederim.

Geri
Yukarı