C# Visual Studio kodda yapılan değişiklikler işlenmiyor

Herkese merhaba;
C# ile Visual Studio kullanarak program yazıyorum. Ancak bir sorunlar karşılaştım. Kod kısmında ne değişiklik yaparsam yapayım hiçbir şekilde işlemiyor. Sadece kod kısmında değil form kısmında değişiklik yapmama rağmen çalışan programda değişiklik olmuyor. Belki dedim RAM'de kalmıştır falan bilgisayarı yeniden başlattım ancak aynı. Aşağıda ki videodan sorunum net bir şekilde belli. Kodları tamamen silmemem rağmen program hala çalışmaya devam ediyor :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanıtlarınızı bekliyorum.
Kayıt etmene gerek var. Ctrl + S yapmayı dene , yada Ctrl + F5 dene.

Programı silip yüklediğimde düzeldi sorun.
Build sırasında hata varken çıkan mesaja evet dediğin için ayarların değişmiş. Silmeden de ayarlar kısmından bunu düzeltebilirdin. Hata varken çalıştığı için yaptığın değişikler o yüzden gözükmüyor.

Kayıt etmene gerek var. CTRL + S yapmayı dene, ya da CTRL + F5 dene.

Kaydetmeme gerek yok. Eğer varsa da çalıştır deyince Visual Studio bunu otomatik yapıyor. 1 yıldır programdan çıkmadan önceki zamanlar hariç kaydetme işlemi yapmadım. Çok şükür az çok bilgim var. Bir de lütfedip yazdıklarımı okusaydınız zaten kaydetme işlemi yaptığımı söylemiştim.

Build sırasında hata varken çıkan mesaja evet dediğin için ayarların değişmiş. Silmeden de ayarlar kısmından bunu düzeltebilirdin. Hata varken çalıştığı için yaptığın değişikler o yüzden gözükmüyor.

Cevabınız için teşekkür ederim. Biraz geç oldu ama olsun :D

Kaydetmeme gerek yok. Eğer varsa da çalıştır deyince Visual Studio bunu otomatik yapıyor. 1 yıldır programdan çıkmadan önceki zamanlar hariç kaydetme işlemi yapmadım. Çok şükür az çok bilgim var. Bir de lütfedip yazdıklarımı okusaydınız zaten kaydetme işlemi yaptığımı söylemiştim.

Cevabınız için teşekkür ederim. Biraz geç oldu ama olsun :D

Agresif konuşmanıza gerek yok. Ben her kod yazdığımda kaydetmezsem olmuyor, vs böyle kurulu. Sorununuz için olası bir çözüm söyledim sadece.

Agresif konuşmanıza gerek yok. Ben her kod yazdığımda kaydetmezsem olmuyor, vs böyle kurulu. Sorununuz için olası bir çözüm söyledim sadece.

Telefonda Mail'i görüp sonunda bilen biri çıktı diye sevinip karşıma o çıkınca biraz agresif olmuş olabilir. Kusura bakmayın.
Arkadaşlar sizden özür diliyorum. @gulerardaeren, @permatik. Proje olduğu için ve bir an önce bitirmem gerektiği için biraz sert olmuş olabilirim. Dün sorunu programı silip tekrar yükledikten sonra düzeldiğini sanmıştım ama sorunun onla alakası yokmuş. Sorun bilgisayar saati ile alakalıymış.
Yaptığım program gereği farklı saatlerde programın nasıl tepki verdiğini öğrenmek amaçlı bilgisayarın saatini değiştiriyordum.

Stackoverflow sitesinde bir kullanıcınız yazdığı sayesinde sorunumu çözdüm.

I had this issue and tried all the Build config changes etc without success. I'm running VS2015 in a Parallels VM and saving the project on a drive on the Mac. It appears that there is some odd/tiny difference between the Mac time stamps and the Win10 clock. Setting the Win10 clock back 5 seconds resolved the issue. Bizarre but saved my sanity...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı