C# vs C++

Hocam selamlar hangi oyun hilesini yaptınız mesela?

Hocam selamlar hangi oyun hilesini yaptınız mesela?

Maalesef aimbot çalışmam assault cube de oldu ama PUBG Tencent için no recoil super jump gibi çalışmalarımda oldu. Aimbot bayağı uğraşmıştım, copy pastelerim oldu ve hiç gurur duymuyorum. Ama PUBG vb oyunlar için Assembly code injectionlar yapabiliyorunuz C# içinde kolayca. Assembly hakkında çok teknik bilgim yok o yüzden hakkımdan fazla yorum yapamayacağım. Oyunlarda değer değiştirmek için (mermi arttırma sınırsız can etc.) Memory hacking denilen bir işlem yapılır ve C# ile kolayca yapabilirsiniz. C# ile bir sürü şey yapabilirsiniz, ben şu anda bir Zoom klonu yapıyorum video chat projesi ve UDP TCP gibi networking işlemlerinin birkaç satır kodla kolayca yapabiliyorsunuz. C# başlangıç için sizi çok iyi yerlere götürür ve ilerlediğinizdede çok işinize yarar.
Game hacking için aşağıdaki C# uygulamaya bakabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca guidedhacking.com forumuna ve YouTube kanalınada bakabilirsiniz (tasarımlarını ben yapmışımdır )

Fakat bunlara başlamadan önce tabii ki C# dilini ana hatlarıyla öğrenmeniz gerekiyor, neyse ki Türkçe C# kaynak internette bir sürü bulunmakta. Ben şahsen Murat yücedağ'ın serilerini öneririm, YouTube'dan bakabilirsiniz.

Sormak istediğiniz bir şey olursa buradayum çekinmeyin

Mesajlarınız için teşekkür ederim. Size ulaşabiliceğim bir sosyal hesabınız var mı?

C# daha kolaydır ama C++ dilini iyi öğrenirsen yazamayacağın dil, yazamayacağın program kalmaz. Ayrıca C++ çok daha zevkli bir dil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…