C24G1 vs 24G2U

Sakadat

Centipat
Ben 1387 TL'ye siparişini verdim, C24G1 yanında mouse var ama ben C24G1 IPS diye hatırladığım için verdim siparişi. Mouse ihtiyacımda var. Ama 24G2U daha ucuz olduğu için o fiyat aralığına gene bir mouse bulurum. Sizce hangi monitör oyun ve film için daha iyi? İade edip 24G2U mu alayım? Yoksa Rival 300S ile C24G1 daha mı iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her iki monitörün de seni üzeceğini sanmıyorum. Görüntü kalitesi olarak IPS daha iyi derler.
24G2U modelinin yeni olmasından mı ya da gerçekten sorunsuz olmasından mı bilemiyorum henüz eleştireni veya sorun yaşayanı görmedim. C24G1 de ise araştırırsanız biraz sorun yaşayanlar olmuş.
Ben tercihimi yakın zamanda 24G2U'dan yana kullanacağım.

AOC 24G2u kullanıcısı olarak çok memnun olduğumu söylemeliyim. Her ikisi de çok iyi monitor. Ancak 24G2u'nun IPS olması görüntü kalitesi açısından avantaj sağlıyor. Ayrıca tepki süreleri C24G1'den bir tık daha iyi. Rekabetçi shooter oyunlar oynuyorsanız 24G2u almanız mantıklı olacaktır. Detaylı bilgi için PCmonitors'un AOC 24g2u incelemesine bakabilirsiniz.

AOC 24G2u kullanıcısı olarak çok memnun olduğumu söylemeliyim. Her ikisi de çok iyi monitor. Ancak 24G2u'nun IPS olması görüntü kalitesi açısından avantaj sağlıyor. Ayrıca tepki süreleri C24G1'den bir tık daha iyi. Rekabetçi shooter oyunlar oynuyorsanız 24G2u almanız mantıklı olacaktır. Detaylı bilgi için PCmonitors'un AOC 24g2u incelemesine bakabilirsiniz.
Kullanıp iade etmekte karar verdim beğenmezsem iade edicem ama iade ederken sıkıntı yaşar mıyım? Sıkıntı olabiliyorsa direk iade edip 24g2u alayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı