C25 vs C21 vs M12

Yiğitt35

Megapat
Makaleler
9
Yer
Bağcılar
Daha fazla  
Meslek
Türkçe öğretmenliği öğrencisi ve eski sistemler hastası :)
Selamlar, Realme C25 - C21 ve Samsung M12 arasında kaldım, bütçe maksimum 2300 - 2400 TL. C25'i pili ve işlemcisi sayesinde almak istiyorum. C21'i fiyat performans olarak ve pili sayesinde almak istiyorum. M12'yi ise almak istememin sebebi 90Hz panel kullanması :) Sizce hangisini almalıyım? Pil, işlemci, RAM, panel önemli benim için. Oynadığım oyunlar genelde telefonu çok kastırmayan oyunlar. Clash Royale falan oynarım, PUBG oynamayı düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, Realme C25 - C21 ve Samsung M12 arasında kaldım, bütçe maksimum 2300 - 2400 TL. C25'i pili ve işlemcisi sayesinde almak istiyorum. C21'i fiyat performans olarak ve pili sayesinde almak istiyorum. M12'yi ise almak istememin sebebi 90Hz panel kullanması :) sizce hangisini almalıyım? Pil, işlemci, RAM, panel önemli benim için. Oynadığım oyunlar genelde telefonu çok kastırmayan oyunlar. Clash Royale falan oynarım, PUBG oynamayı düşünmüyorum.

C25 içlerinden en iyisi.
Ekran olarak hepsi aynı seviyede.

C25 alırım aralarında en işe yararı o telefon özellik olarak👍 arkadaşım kullanıyor canavar gibi kasası çok şık.

Son düzenleme:
Selamlar, Realme C25 - C21 ve Samsung M12 arasında kaldım, bütçe maksimum 2300 - 2400 TL. C25'i pili ve işlemcisi sayesinde almak istiyorum. C21'i fiyat performans olarak ve pili sayesinde almak istiyorum. M12'yi ise almak istememin sebebi 90Hz panel kullanması :) sizce hangisini almalıyım? Pil, işlemci, RAM, panel önemli benim için. Oynadığım oyunlar genelde telefonu çok kastırmayan oyunlar. Clash Royale falan oynarım, PUBG oynamayı düşünmüyorum.

Hocam C21'in çok F/P bir cihaz olduğunu düşünmüyorum.

Bu 3 cihazdan C25 en mantıklısı F/P olarak.

Selamlar, Realme C25 - C21 ve Samsung M12 arasında kaldım, bütçe maksimum 2300 - 2400 TL. C25'i pili ve işlemcisi sayesinde almak istiyorum. C21'i fiyat performans olarak ve pili sayesinde almak istiyorum. M12'yi ise almak istememin sebebi 90Hz panel kullanması :) Sizce hangisini almalıyım? Pil, işlemci, RAM, panel önemli benim için. Oynadığım oyunlar genelde telefonu çok kastırmayan oyunlar. Clash Royale falan oynarım, PUBG oynamayı düşünmüyorum.
M12 için konuşayım; Exynos 850'nin oyunları 90 Hertz oynatacağını sanmıyorum. Ki soluk renkli PLS panelde 90 Hertz bence zevk vermeyecektir. Ayrıca Exynos 850 muadillerine göre daha çok ısınıyor.
Aralarından en iyisi C25. Ekran olarak yine iyi diyemem, 720p IPS bir ekranı var. Helio G70 yeterli gelecektir.

1080p bir ekran istiyorsanız Redmi 9'dan başka şansınız yok. Ancak o modelin 3 GB RAM versiyonu RAM yetersizliğinden arayüzde kasma yapıyor, 4 GB model ise ithalatçı garantili ve yorumlarda ithalatçının IMEI kayıtsız cihaz sattığını belirtmişler.

Genel olarak C25 diyor yani herkes :) Oppo Türkiye garantili olarak İncehesap'tan çoklu kart ile ödeme yapmayı düşünüyorum ya da paranın yarısını babama gönderip onun kartından alabilirim. Normalde taksit ile kendi bankkartımdan alacaktım fakat taksit yapılamıyor 😐 En ucuz Oppo Türkiye garantili ve güvenilir satıcının linkini verebilir misiniz?
Ekleme: M21 nasıl peki arkadaşlar, o da bu seviyelere düşmüş?

Son düzenleme:
Genel olarak C25 diyor yani herkes :) Oppo Türkiye garantili olarak İncehesap'tan çoklu kart ile ödeme yapmayı düşünüyorum ya da paranın yarısını babama gönderip onun kartından alabilirim. Normalde taksit ile kendi bankkartımdan alacaktım fakat taksit yapılamıyor 😐 en ucuz Oppo Türkiye garantili ve güvenilir satıcının linkini verebilir misiniz?
Ekleme: M21 nasıl peki arkadaşlar, o da bu seviyelere düşmüş?

3 cihazdan da çok çok daha iyi.

Arkadaşlar M21 siparişi verdim 2400 TL'ye :) teşekkür ederim ilginiz alakanız için. Telefonu bizimkilerin yanına gönderttim, kendim şehir dışındayım. Yaklaşık bir aya elime geçer :) inşallah dolar yüzünden telefon veya elektronik alet fiyatlarının artacağı konusunda yanılmam da, bizimkilere geçerli bir sebep olur :) Bu fiyatların hâlâ eski kura göre yazıldığını düşünüyorum, daha dolar etkisi başlamamıştır, o yüzden hemen alayım dedim. M21'de iyi denk geldi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı