C27HG70 input lag ve GTG değeri nasıl öğrenilir?

Karakaçan11

Centipat
Merhaba arkadaşlar. 1 ay içinde C27HG70 alacağım fakat competitive oyunlara Single oyunlara göre çok daha fazla vakit ayırıyorum. Bundan dolayı GTG ve input lag değerleri benim için önemli ama bir yandan da gorüntünün güzel olmasinı istiyorum. Bu monitörün input lag ve GTG değerini nereden öğrenebilirim ve iyi bir input lag ve GTG değeri ortalama kaç MS olmalıdır. Aradaki farkı anlayamazsın yazmayın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. 1 ay içinde C27HG70 alacağım fakat competitive oyunlara Single oyunlara göre çok daha fazla vakit ayırıyorum. Bundan dolayı GTG ve input lag değerleri benim için önemli ama bir yandan da gorüntünün güzel olmasinı istiyorum. Bu monitörün input lag ve GTG değerini nereden öğrenebilirim ve iyi bir input lag ve GTG değeri ortalama kaç MS olmalıdır. Aradaki farkı anlayamazsın yazmayın lütfen.
Samsung un o modellerinin hem ayak tasarımı hem da dayanıklılığı rezalet, bir monitöre o kadar bütçe ayırmaktansa o bütçeyle bir TN ve bir IPS monitör alıp rekabetçide TN, diğer amaçlarda IPS kullanmanızı tavsiye ederim.

Maalesef monitör düşünmüyorum. Zaten masamda o kadar yer yok. Forumlarda ve kullanıci yorumlarınds bir şikayet görmedim bu konuda. Peki bu bütçeye uygun bu özelliklere yakın bir mönitör önerisi yapabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı