C2'de profile yazılan yazı için ihbar gönderildi

Bu olayın aynısını geçen sene yaşadım hala devam ettiğine şaşırdım. Merak etmeyin sahte ihbar. 1 sene oldu bir şey olmadı. Hesabı dondurup geçin veya devam edin fark etmez. Birkaç bilir kişiye sordum o kadar kolay değil bir şey olmaz demişlerdi. C2 de bir grup bunu yapıyor ama kim bilmiyoruz.Uygulamada 18 yaş sınırı var indirirken onu kabul ederek indiriyorsun.
Çok teşekkür ederiz inşallah dediğin gibi olur insanları durduk yere tedirgin etmekten başka birşey değil yani teşekkür ederiz😊

Bu olayın aynısını geçen sene yaşadım hala devam ettiğine şaşırdım. Merak etmeyin sahte ihbar. 1 sene oldu bir şey olmadı. Hesabı dondurup geçin veya devam edin fark etmez. Birkaç bilir kişiye sordum o kadar kolay değil bir şey olmaz demişlerdi. C2 de bir grup bunu yapıyor ama kim bilmiyoruz.Uygulamada 18 yaş sınırı var indirirken onu kabul ederek indiriyorsun.
bende zaten direkt görür görmez sildim hesabı felan uygulamayida sildim birdahada yanindan geçmem zaten tövbe inşallah dediğin gibi olur insan suçsuz yere böyle suclaninca gerçekten kötü hissediyor ilgilendiginiz için tekrardan çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederiz inşallah dediğin gibi olur insanları durduk yere tedirgin etmekten başka bir şey değil yani teşekkür ederiz😊

Bende zaten direkt görür görmez sildim hesabı falan uygulamayida sildim bir daha da yanindan geçmem zaten tövbe inşallah dediğin gibi olur insan suçsuz yere böyle suclaninca gerçekten kötü hissediyor ilgilendiginiz için tekrardan çok teşekkür ederim.

Önemli değil rica ederim birkaç gün bende panik oldum da araştırınca tufaya geldiğimi anladım. Merak etmeyin hiçbir şey olmaz. O kızlarsoruyor konusunun altında epeyce yaşayan kişi var.İsterseniz onlarıda bilgilendirin bende yazmıştım zamanında insanlar boşuna stres panik olmasın.

Önemli değil rica ederim birkaç gün bende panik oldum da araştırınca tufaya geldiğimi anladım. Merak etmeyin hiçbir şey olmaz. O kızlarsoruyor konusunun altında epeyce yaşayan kişi var.İsterseniz onlarıda bilgilendirin bende yazmıştım zamanında insanlar boşuna stres panik olmasın.
Hesabı felan kapattım zaten birdaha yanından geçmem tövbe

Aslında beğendim yaptıklarını yani örgüt gibi olup insanı bilinçlendiriyor bir nevi ben bilinçlendim açıkcası. Daha kız kelimesi ibaresini bile kullanmam hahaha

Aslında beğendim yaptıklarını yani örgüt gibi olup insanı bilinçlendiriyor bir nevi ben bilinçlendim açıkcası. Daha kız kelimesi ibaresini bile kullanmam hahaha
Çok haklısın ama hala içimde bir tedirginlik var millete huzursuzluk vermekten başka birşey değil yani iftira atmak bu kadar kolay demekki hemde bayağı ağır yani

Sen bu olayı ne zaman yaşadın nasıl yaşadın ne dedi sana

Son düzenleme:
Çok haklısın ama hala içimde bir tedirginlik var millete huzursuzluk vermekten başka birşey değil yani iftira atmak bu kadar kolay demekki hemde bayağı ağır yani

Sen bu olayı ne zaman yaşadın nasıl yaşadın ne dedi sana
2-3 gün oluyor benimde konuyu yazan arkadaşınki ile aynı cümleleri kurdu. Huzursuz olmasın için hiç bi hashtag yüzünden kimse böyle yargılanamaz.

2-3 gün oluyor benimde konuyu yazan arkadaşınki ile aynı cümleleri kurdu. Huzursuz olmasın için hiç bi hashtag yüzünden kimse böyle yargılanamaz.
Ben hesabı açtım bir kaç kişiden mesj geldi biride buydu anlamadım direkt mesaja girdim işte fotoğraf atmış işte şikayet ettiğini söyledi bende direkt zaten cevap bile vermedim hesabı sildim ondan sonra hiç konuşma bile geçmedi aramızda anonim olarak direkt şikayet ettiğini söyledi yani

Geri
Yukarı