C2'de iftira atıldı

• Konuyu başlatan mbhkf0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 130
  • Görüntüleme 109B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mbhkf0

Femtopat
Arkadaşlar 18.5 yaşındayım C2'de profil açtım (bio'su vs. cinsellikle ilgili) yaşıtlarım ilgilensin diye "liseli" etiketi koydum ve birisi bakıp pedofiliden şikayet edildin EGM Online ihbara dedi ve fotoğrafını attı. İşte ayın bilmem kaçında ifadesinin alınması gereklidir yazmış. Bir de gerçekten bu şikayetten bir şey çıkar mı? Pedofili gibi iğrenç bir suç olmaması gibi bir de korku sardı beni cidden bu pedofili suçuna girer mi?

Adı üstünde anonim her şey ve herkes anonim. Yaşınız çok küçükte değil bu tip saçmalıklarla uğraşmanız için üstüne bir de korkmuşsunuz. Connected2me saçma sapan bir uygulama kafaya takmayın engelleyin ve yerinizde olsam hesabımı kapatırım bu arada. Liseli vb. etiketler Twitter c2 gibi platformlarda reşit olmayan şekilde arama yapanların etiketi diyebilirim daha dikkatli olun sosyal medyada dolaşırken.

Hocam olayın sizin liseli olmanız değil. Bunu etiket olarak kullanmanız. Bulunduğumuz ülke içerisinde 'Liseli' çevrimiçi ortamlarda farklı noktalara çekilebilecek bir kelime. Ha bana kalsa umrumda dahi olmazdı ama iletişim içerisinde olduğunuz ortam ve bireyler bunu yanlış yorumlamış olabilirler.

Çevrimiçi mecralarda hitap ve yaklaşımlar önemli yaşınız büyük ya da küçük fark etmiyor. Doğruysa cezası çekilir ha değilse boşuna kendinizi bu tür gereksiz durumlar için yormuş oluyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı