C5 Pro Odin İle 7.0 Yükleme

cümleten selamun aleyküm. .. hasan kardeş c5 PRO kullanicisiyim.android 7den SONRA oldu sanırım...ŞEBEKEde 4g ifadesi çıkıyor..ama uygulamada çıkmıyor...YARDIM EDERMSNZ...GUNCELEMWEYİ AYARLAR--YAZILIM GÜNCELLEMEDEN YAPTIM...LUTFEN YARDIM...
Screenshot_20180111-184844.png

cümleten selamun aleyküm. .. hasan kardeş c5 PRO kullanicisiyim.android 7den SONRA oldu sanırım...ŞEBEKEde 4g ifadesi çıkıyor..ama uygulamada çıkmıyor...YARDIM EDERMSNZ...GUNCELEMWEYİ AYARLAR--YAZILIM GÜNCELLEMEDEN YAPTIM...LUTFEN YARDIM...Eki Görüntüle 275930
Hocam bende Vodafone kullanıyorum aynı benimde o şekilde sorun yaratmıyor cayır cayır 4G çekiyor hız testi yaparak emin olabilirsiniz :)

H

Hocam müjdemi isterim :) Bugün C5010 için olan Hong Kong Android 7 yazılımını yükledim ve telefon sorunsuzca mükkemel bir şekilde çalışıyor :) Sadece kurulum sırasında HOME_CSC yerine CSC kullanacaksın.

Çok değerli dostlarım bende bir C5018 kullanıcısı olarak şu konuya açıklık getirmek istiyorum.Öncelikle müjdemi isterim, bugün C5010 Android 7.0 Hong Kong(TGY) yazılımını yükledim ve telefon sorunsuzca mükemmel bir şekilde çalışıyor(Şebeke ve Wi-Fi dahil). Sadece sorun yaşamamak için yapmanız gereken kurulum esnasında HOME_CSC yerine CSC kullanacaksınız. Bizzat kendim denedim. En başında bende korkuyordum sorun yaşarsam diye ama korkulacak birşey yokmuş. Ayrıca tüm Samsung uygulamaları sorunsuzca çalışıyor(S Health, Güvenli Klasör vs.). Kika denen saçmalık abidesi klavyeden de kurtulmuş oluyoruz bu kurulum sayesinde. Ve size benden bir kıyak Sammobile'dan orjinal Samsung Music APK'sını indirip sorunsuzca kullanabilirsiniz. :D
[TBODY] [/TBODY]
Hasan benim telefonun 5018 modeli ve Kore cihazı ve menüde yazılım güncelleme seçeneği yok çin android 7 için 5010 ve 5018 indirdin odin ile kurarken hata verdi kuramadım. Bu arada *#1234# ile telefonuna baktm AP 5018 Cp 5010 CS 5018 yazıyordu. Sonuç olarak nerden ne indirecdgım gidişat olarak yardımcı olurmusn

Beyler 7.0 geçtikten sonra kilit ekranda sol üst yukarıda dolaşım göstergesi kapalı diyor birini ödemeli arayamıyorum hattım Turkcell

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı