Cachy OS girişte şifre istiyor ve Alt Tab yapınca uygulama değişmiyor

wCanAcar

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller, CachyOS kurulumu yaptım. Kurulumda da Desktop'ı cutefish seçtim ancak şu ana kadar yaşadığım 2 sorun mevcut. 1.'si giriş yaparken şifre istiyor bunu kaldıramadım, 2.'si Alt + Tab yaptığım zaman uygulama değiştirmiyor. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• 20240324_215038.jpg
    20240324_215038.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 23
Herkese iyi Sosyaller, CachyOS kurulumu yaptım. Kurulumda da Desktop'ı cutefish seçtim ancak şu ana kadar yaşadığım 2 sorun mevcut. 1.'si giriş yaparken şifre istiyor bunu kaldıramadım, 2.'si Alt + Tab yaptığım zaman uygulama değiştirmiyor. Yardımcı olur musunuz?

Cutefish sağlıklı bir masaüstü ortamı değil. KDE veya GNOME gibi başka bir masaüstü ortamına geçmeniz daha iyi olur. Eğer cutefishde kalmak istiyorsanız da klavye kısayollarını bir kurcalayın. Şifre istememe kısmı da ayarlar kullanıcı kısmında mevcutsa mevcuttur.

Cutefish sağlıklı bir masaüstü ortamı değil. KDE veya GNOME gibi başka bir masaüstü ortamına geçmeniz daha iyi olur. Eğer cutefishde kalmak istiyorsanız da klavye kısayollarını bir kurcalayın. Şifre istememe kısmı da ayarlar kullanıcı kısmında mevcutsa mevcuttur.

Evet haklısınız ama Cutefish'e yıllardır zaafım var. 🥲 ayarlarda şifresiz giriş mevcut ancak işe yaramıyor.

Geri
Yukarı