Steam Cadılar Bayramı indiriminde indirimler ne kadar olur?

BeratKzmz

Hectopat
Steam Cadılar Bayramı indirimi sizce ne kadar büyük bir indirim olur? Ben halloween indirimlerinin büyük bir dalga yaratcağını düşünüyorum ancak arkadaşlarım korku oyunları indirime girer sadece diyor. Açık konuşmak gerekirse ana hedefim bu oyunu almak indirime girer mi?

Steam Cadılar Bayramı indirimi sizce ne kadar büyük bir indirim olur? Ben halloween indirimlerinin büyük bir dalga yaratcağını düşünüyorum ancak arkadaşlarım korku oyunları indirime girer sadece diyor. Açık konuşmak gerekirse ana hedefim bu oyunu almak indirime girer mi?
Önümüzde daha sonbahar indirimleri var ve bu oyun sürekli indirime giren bir oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
164 Tl gibi bir fiyat olur.

Çoğu oyun bu festivallerde özel teklif indirimi yapıyor. Alacağınız oyun indirimden yeni çıkmış
Girmeme ihtimali var.

Çoğu oyun bu festivallerde özel teklif indirimi yapıyor. Alacağınız oyun indirimden yeni çıkmış
Girmeme ihtimali var.
Hocam ancak grafiğe bakarsak daha önceden de bu olay olmuş (indirimden yeni çıkmışken indirime girmiş).

Dosya Ekleri

• 1696862473457.png
    1696862473457.png
    1,9 KB · Görüntüleme: 43

Geri
Yukarı