Steam Cadılar Bayramı İndirimleri başladı!

İndirimden şikayetçi olanlar olmuş. Fakat bu Hallowen etkinliği ve genel olarak korku gerilim teması var. Kış İndirimini bekleyebilirsiniz sanırım hala TL kullanımda olacak o zamanda.(Düzeltme Kış İndirimi değil Sonbahar İndirimi ve hayır tl kullanılmayacak çünkü 21Kasımda başlayacak steam planını yapmış:( maalesef) Madem öyle satın aldığım birkaç oyunu söyleyeyim sizlere belki nasiplenen olur.Geçen haftalarda iki oyunun da indirimi olsa alacağım diyordum kendi kendime. GTFO ve The Isle, extra olarak Outlast 2, Big Foot, Dying Light 2, Days Gone, Outlast Trials alınabilir.Genel olarak ekip ve korku temalı oyunlar oynuyorsunuz biraz keşfe çıkın ve muhteşem oyunlar göreceksiniz.

Son düzenleme:

Devour yoksa alınır hocam.

İndirimden şikayetçi olanlar olmuş. Fakat bu hallowen etkinliği ve genel olarak korku gerilim teması var. Kış indirimini bekleyebilirsiniz sanırım hala TL kullanımda olacak o zamanda.(düzeltme kış indirimi değil sonbahar indirimi ve hayır TL kullanılmayacak çünkü 21Kasım'da başlayacak Steam planını yapmış:( maalesef) madem öyle satın aldığım birkaç oyunu söyleyeyim sizlere belki nasiplenen olur. Geçen haftalarda iki oyunun da indirimi olsa alacağım diyordum kendi kendime. GTFO ve the ısle, extra olarak Outlast 2, big foot, Dying Light 2, Days Gone, Outlast Trials alınabilir. Genel olarak ekip ve korku temalı oyunlar oynuyorsunuz biraz keşfe çıkın ve muhteşem oyunlar göreceksiniz.

Ben cult of the lamb aldım peki Outlast Trials tek kişi ile oynanması keyifli mi ya Outlast Trials alacağım ya da Rust.

Köprüden önceki son çıkış da yamuk bir çıkış çıktı. 20 Kasım'da herkese kolay gelsin 🥹

Geri
Yukarı