Cahil arkadaşlarınız var mı?

Bir tanesi neden Amerika'ya Avrupa'ya ikişer tane atom bombası atıp dize getirmiyoruz diyordu. Sanırım taş fırlatmakla atom bombasını karıştırmıştı daha ilginç olanı ise nükleer bir silahımızın olmayışı.

Öyle bir adam vardı ondan ilham aldınız galiba.

Vallahi fazla arkadaşım yok hatta hiç yok diyebiliriz zamanında arkadaşım dediğim cahiller 9. neil Intel işlemcileri AMD ile GHz olarak karşılaştırıyorlardı şimdi yeni bir sınıfa geçtim orada da birlik olup beni ezmeye çelışıyorlar fakat başaramıyorlar direk forumdan (bu canım forumdan) 15 20 kişi toplarım diyom kaçıyorlar sazanlar :D

Valla sınıfımdan örnek vereyim var bir iki tane. Onlarla da pek konuşmuyorum anca merhaba merhaba. Mesela birisi sırf sistemi eleştirdik diye bizi vatan haini ilan etmeye kalktı başka bir gün kendiyle çelişiyor yok ben öyle demedim yok şöyle demiştim ekran görüntüsünü atınca da olaylar büyüdü.
Allah kurtarsın kanka, bizde de aynı tiplerden var.

Bir çocuk daha var o da bu "MorUQ" gibi yazım şekli ve konuşmayı sürekli yapıyor. NaBER MorUQ, gibi.

Bir de bilmediği şeye bile sallıyor o böyle değil diyorsun cahil diyor. Sınıf grubunu sırf bu çocuk yüzünden sessize aldım ya sürekli okula sallıyor ona sallıyor buna sallıyor çileden çıkarıyor. Kitap sınavlarımız oluyor bizim kitap okuyup onlarla ilgili soru cevaplıyoruz (sanırım kitap okumayan da okusun diye) neyse bunlar sözlü oluyor sürekli hocam ben okuyamadın diyor ama adam 7/24 oyun oynuyor veya dediğim gibi grupta kafa ütülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı