Cahillikler Kitabı

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Bilgiye aç kişilere şiddetle öneririm. 2 kitabını D&R den aldım 3. kitabı hayvanlar alemi kitabını hepsi burada adresinden sipariş ettim.

Cezalarımın önünde bir fotoraf alıyım dedim. :) Bu arada konuyu açmışken en fazla kaç ceza alınıyor. Rekor kırmaya çalışmak için sormuyorum yazdığım her yazıyı kontrol ediyorum. İlla bir yerden eksiğim hatam çıkıyor. Cezaları şikayet etmiyorum hatta ilk cezam çok iyi olmuştu. Bir alışkanlığımdan kurtulmuştum. Kontrol etmeden atmamaya gayret ediyorum. Yetkililerin bunu bilmesini isterim. Gelelim konumuzun devamına... :)

1. Kitabın sonuna yaklaştım vaktim olsa 1 günde bitirilecek bir kitap, elinizden bırakamıyorsunuz. Ben keyif içinde yatmadan önce okuyarak çok büyük bir keyif alıyorum. :)

Fiyatı gayet uygun. Kesin kaynak olduğunu ispatlamak için onu da göstereyim. :)

İlk iki kitap aynı tarz. Yani bilgi bakımından her biri farklı ama 1. kitabın devamı.

Hayvanlar alemi ise adı üstünde hayvanlar hakkında bilgi veriliyor fakat öyle böyle değil. Size hayvanların bu özelliği var bunu yaparlar diyip bunaltmıyor. Cahillikler kitabının amacı bilmediklerimizi gün yüzüne sunarak okuyucuyu etkilemeyi başaran çok iyi bir kitap.

Yaklaşık 100 hayvan var. Her hayvanı ayrıntısıyla inceliyorsunuz. Her hayvanın kendine ait özellikleri sizi çok etkiliyor.

Bir görüntü atmak gerekirse ilk ağaçkakan bölümünü atabilirim. Ve devamı için bu kitabı almanızı tavsiye ederim ve diğerlerini. Tek almadığım kitap cahillikler kitabı serisindeki sağlık konulu kitaptı. İlgimi çekmedi tabi renkler ve zevkler tartışılmaz. Bakın bana hayvanlar hakkındaki kitabı nasıl iştahla anlattım belkide sağlık alanında buna benzer birisi vardır. :) Ve o kitap da gayet ilgilerini çekebilir.

Büyütmek için doğrudan erişim: http://t1311.hizliresim.com/1h/5/u7u83.jpg

:matrix:Kitaplar hakkında sormak istediğiniz soru olursa sorabilirsiniz. Umarım ayrıntılı bir şekilde anlatmışımdır. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı