Çakma AirPods önerisi

Bu fiyat bazında BT kulaklık önermem, kablolu düşünür müsünüz?
Heh dediğim noktaya geldiniz işte.Kablolu vs uğraşmadan geceleyin rahatça 1-2 saat kullanabilceğim kablosuz bir kulaklık düşünüyordum o fiyatlara bir tek replika AirPods lar var belki 1 sene anca gider ama o fiyata makul.Patlama tarafına gelirsek orası sıkıntı.

Dostum sana açık konuşacağım, moderatörler bu yazacaklarımdan dolayı beni banlamaz umarım

Piyasada cidden çok kaliteli replika AirPods'lar var(hatta birini ben kullanıyorum[ihraç fazlası da olabilir şimdi akıl sır erdiremedim işte :D]),adamlar seri numarasına kadar yapmışlar siteye yazınca çıkıyor, illa benim gibi AirPods'um olsun diğerleri içime sinmedi dersen almanı öneririm, biraz tuzluya mal olur ama

Dostum sana açık konuşacağım, moderatörler bu yazacaklarımdan dolayı beni banlamaz umarım

Piyasada cidden çok kaliteli replika AirPods'lar var(hatta birini ben kullanıyorum[ihraç fazlası da olabilir şimdi akıl sır erdiremedim işte :D]),adamlar seri numarasına kadar yapmışlar siteye yazınca çıkıyor, illa benim gibi AirPods'um olsun diğerleri içime sinmedi dersen almanı öneririm, biraz tuzluya mal olur ama
Linkini atabilirmisin
Linkini atabilirmisin
Beyazda siteye ne yazarsam çıkar

Yeni konular

Geri
Yukarı