Çakma AirPods'larda patlama riski nedir?

Hocam ben 4 yıl önce çakma airpods almıştım arkadaşlarımın bazılarında vardı ve havalı geliyordu gözlerime bende 50 TL ye almıştım o zamanlar. Takmıştım çakma olduğu belliydi ama işte. Patlama riski yok fakat performansı daha iyi bir kulaklık alırsanız tatmin etmez. Şuan takıyorum onu hala çalışıyor fakat okadar çirkinmişki. Önermem Qcy alın daha iyi sizin için. Kulak sağlığı içinde.

Sebebi belli değil mi? Ortamda hava atacak arkadaşlarına
Orjinal alacak paranız yoksa xiaomi samsung tcl gibi markalara yönelin
Adamın, öğrenciyim. Spor yapıyorum, bunun için kulaklık bakıyorum. Allaha şükür maddiyatımız yerinde ama tercih meselesi ben çakma istiyorum. Riski var mı onu sordum, biliyorsanız başımız üstüne bilmiyorsanız Vasıfsızca yorum yapıp komik hale düşürmeyin kendinizi yani ha.
Allaha şükür maddiyatım yerimde ama benim giydiklerimde çakma olur, çakma demekten de çekinmem yani.
Cimrilik değil bu kalendarlık :)

Adamın, öğrenciyim. Spor yapıyorum, bunun için kulaklık bakıyorum. Allah'a şükür maddiyatımız yerinde ama tercih meselesi ben çakma istiyorum. Riski var mı onu sordum, biliyorsanız başımız üstüne bilmiyorsanız vasıfsızca yorum yapıp komik hale düşürmeyin kendinizi yani ha.
Allah'a şükür maddiyatım yerimde ama benim giydiklerimde çakma olur, çakma demekten de çekinmem yani.

Durumunuz yerinde olsa çakma istemezsiniz zaten? Kulağınızda patlarda bigün çakma kulaklık akıllanırsınız.

Adamın, öğrenciyim. Spor yapıyorum, bunun için kulaklık bakıyorum. Allah'a şükür maddiyatımız yerinde ama tercih meselesi ben çakma istiyorum. Riski var mı onu sordum, biliyorsanız başımız üstüne bilmiyorsanız vasıfsızca yorum yapıp komik hale düşürmeyin kendinizi yani ha.
Allah'a şükür maddiyatım yerimde ama benim giydiklerimde çakma olur, çakma demekten de çekinmem yani.

Orijinalde olsa patlama riski var ancak orijinallerde kaliteli batarya kullanılıyor, çakmalarda ismi cismi belli olmayan bataryalar kullanılıyor. Ayrıca çakma kulaklıklarda ses kalitesi de çöpten farklı değil.

Babam bir bankanın bölge müdürü :)
Doğduğumdan beri babama masraf çıkartamadım, istediğimi de ikiletmedi sağ olsun.
Böylesine vitaminsizce yorumlar yapmayın, bak aşağıda yazan yoruma en azından bir açıklama yapmış.
Real hayatınızda koduğumun eziği çağrışım veren yorumlar yapıyorsun 😂😂

Ben çakma almak istedim, sordum. Biliyorsan bildiklerini anlatırsın olay bu.
Yazdıklarına bir bak hele <3

Babam bir bankanın bölge müdürü :)
Doğduğumdan beri babama masraf çıkartamadım, istediğimi de ikiletmedi sağ olsun.
Böylesine vitaminsizce yorumlar yapmayın, bak aşağıda yazan yoruma en azından bir açıklama yapmış.
Real hayatınızda koduğumun eziği çağrışım veren yorumlar yapıyorsun 😂😂

Ben çakma almak istedim, sordum. Biliyorsan bildiklerini anlatırsın olay bu.
Yazdıklarına bir bak hele <3

Kulağınızda patlar dedik?

Çakma AirPods alacağınıza doğru düzgün orijinal bir ürün almanızı öneririm. En azından işe yarar.

Örneğin:

Kullanan var mı? Memnun mu? Dostlar öyle sesi çok kaliteli olmak zorunda değil.
Fiyatı uygun olsun, müziği dinletsin, erken bozulmasın istiyorum. Adam olana fazla bile :)
Çevremde çakma kullanıp halinden memnun olanlar var ama batarya patlama mevzusu beni buraya itti.

Kablolu kulak içi önerilerinizi de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı