Çakma Converse alınır mı?

Çoğu kişi sağlık açısından sıkıntı olur demiş ama mağazalarda, AVM'de satılan ayakkabılarda sağlık açısından kaliteli değil. Sadece replika olan ürünlerde işçilik olmadığı için hemen dikişleri sökülmeye başlar. Hevesiniz varsa alınız. Beğenirseniz orijinal ürünü sonradan alabilirsiniz. Hevesini almak için bir ürüne 650 TL vermek çok mantıklı gelmedi.

Mantar olur diyen bile var.
Hiçbir şey olmaz 1 yıl bile giyersin kullanmana bağlı. 55 TL'ye aldığım çakma Nike ayakkabıyı neredeyse 1.5 yıl oldu. Hiç sıkıntısı yok.

Bemde hocam çoğunlukla çakma giydim benim ayaklarım büyüdüğü için değişyirdim hep 6 ay kullanıyorum tertemiz duruyır yırtık söküksüz zaten şu ana kadar ya çakma ya da flodan aldım pek fark etmiyor yakın diye buradan alıyorum çok görüntüsüne önem veren parası olan orijinal alsın.

Bemde hocam çoğunlukla çakma giydim benim ayaklarım büyüdüğü için değişyirdim hep 6 ay kullanıyorum tertemiz duruyır yırtık söküksüz zaten şu ana kadar ya çakma ya da flodan aldım pek fark etmiyor yakın diye buradan alıyorum çok görüntüsüne önem veren parası olan orijinal alsın.
Bende çoğunlukla çakma giyiyorum. Sadece botlar Orjinal onlar da 250 tl'idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı