Çakma Mi 11 almak mantıklı mı?

Vergisi falan çıkmayacak. Vergisini ödeseniz de kargo yoluyla telefon getiremezsiniz yurt dışından. Gümrükte takılır.

4458 sayılı Gümrük Kanunun 167. maddesi, 2009/15481 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki “4458 sayılı Gümrük Kanununun Bazı Maddelerinin Uygulanması Hakkında Kararın 45,62 ve 63 üncü maddeleri, 24/03/2014 tarihli ve 2014/7 sayılı Genelgeye göre, Cep telefonu ve benzeri sim kart takılabilir cihazların posta yoluyla ülkeye girişi yasaktır.

Aslında ben almayacağım babam alacak baba alma patlar bir şey olur diyorum ama alacağım diyor şu an sipariş verdi yalvar yakar vazgeçirtmeye çalıştım olmadı sizde kötü diye olmaz diye yazınki almasın diye şuan düşünüyor alllah razı olsun sizden

Aslında ben almayacağım babam alacak baba alma patlar bir şey olur diyorum ama alacağım diyor şu an sipariş verdi yalvar yakar vazgeçirtmeye çalıştım olmadı sizde kötü diye olmaz diye yazınki almasın diye şuan düşünüyor alllah razı olsun sizden
Gümrükten geçmeyecek ki, boşuna aldı baban. Gümrükten telefon geçer mi bi açsın baksın internete.

Gümrüğe ihbar edin. Geri gönderirler satıcıya. :D

Geri
Yukarı