Meizu 16TH almak mantıklı mı?

Om3rDoruk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Dün gece 11.11 kampanyası ile Meizu 16TH 8GB RAM ve 128 GB depolamaya sahip cihazı 2300 TL'ye aldım. Sizce iyi yapmış mıyım? Aklımda çok sorular vardı ama fiyatı çok ucuz geldi. Bu fiyat aralığında daha iyisini bulamayacağımı düşündüm. Yorumlarınızı merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim arkadaşlar umarım sorunsuz kullanırım. Dediğiniz gibi fiyatı bana çok iyi geldi. Yazılım konusu ise Meizu Flyme arayüzüne sürekli güncellemeler verdiği için android güncelleme eksikliğini yaşatmıyor diyorlardı. Ayrıca batarya konusunda da 3010 MAH bataryayı çok iyi şekilde kullanıyormuş. 8 9 saate varan ekran süreleri alındığını öğrendim.

Teşekkür ederim arkadaşlar umarım sorunsuz kullanırım. Dediğiniz gibi fiyatı bana çok iyi geldi. Yazılım konusu ise Meizu Flyme arayüzüne sürekli güncellemeler verdiği için android güncelleme eksikliğini yaşatmıyor diyorlardı. Ayrıca batarya konusunda da 3010 MAH bataryayı çok iyi şekilde kullanıyormuş. 8 9 saate varan ekran süreleri alındığını öğrendim.
@Om3rDoruk Hocam telefonu hala kullanıyorsan değerlendirirmisin. Memnunmusun telefondan? Şarjı kaç saat gidiyor, bir sıkıntısını gördün mü?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı