Çakma mouse pad vs orijinal mouse pad

batuhan_n

Decipat
Farklar neler? Mouse pad alacağım ama 5 TL mouse pad de var, 100TL de. Aslında Razer mouse pad alacaktım ama hiçbir yerde stokta yok. Stokta olan yerlerde ise çakma oluyor. Ne önerirsiniz?

Almışken biraz büyükçe bir şey öneririm.

Çok uzun ömürlü olsun istiyorum. Orijinallere biraz yakınım. Aslında Razer mouse ile Razer mouse pad iyi gider diye düşünüyorum.

Razer Desen Gaming Oyuncu Mousepad 70X30 Dikişli Büyük Boy Fiyatları ve Özellikleri ben farkını anlatayım bu attığım mousepadi ben kullanıyordum ve böyle kazak gibi bir dokusu vardı sanki kazak gibi örmüşler mousepadi. Biraz kullanımdan sonra tülerdi saçma sapan bir hale geldi. Şu anda SteelSeries QCK kullanıyorum gayet güzel tülermedi saçma sapan bir hal almadı. O kazak gibi örülmüş dediğim doku da yok dümdüz güzel bir dokusu var.

Razer Desen Gaming Oyuncu Mousepad 70X30 Dikişli Büyük Boy Fiyatları ve Özellikleri ben farkını anlatayım bu attığım mousepadi ben kullanıyordum ve böyle kazak gibi bir dokusu vardı sanki kazak gibi örmüşler mousepadi. Biraz kullanımdan sonra tülerdi saçma sapan bir hale geldi. Şu anda SteelSeries QCK kullanıyorum gayet güzel tülermedi saçma sapan bir hal almadı. O kazak gibi örülmüş dediğim doku da yok dümdüz güzel bir dokusu var.
Şundan almayı düşünüyorum önerirmisiniz? Razer Deathadder v2 var elimde.

Geri
Yukarı