Çakma PS4 kolu alınır mı?

Emrewwes

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, markasına bağlı olarak kalitesi değişebiliyor. Hiç duymadığın markaların kollarını önermem, anologta ölü nokta çok oluyor. Ben Logitech f710 kullanıyorum, ölü noktası yok denecek kadar az, orijinal xbox koluna çok yakın diyebiliriz.

Bu yüzden 400-500 tl bandına kol alacaksan çok iyi bir araştırma yapmanı öneririm.

Linkteki ürün kesinlikle alınmaz.

Ben kullanmıştım çoğu kişi önermez ama ben önerebilirim çünkü bir yere vurmadığın ve hor kullanmadığın sürece fabrika çıkışı kötü bir ürün denk gelmediyse uzun süre kullanırsın sana atacağım linkteki kol sanırım wireless ama bilgin olsun bu tarz ucuz kolların şarjı çok gitmiyor. Onun dışında seni üzmez.

Sony Ps4 Dualshock 4 V2

Ben kullanmıştım çoğu kişi önermez ama ben önerebilirim çünkü bir yere vurmadığın ve hor kullanmadığın sürece fabrika çıkışı kötü bir ürün denk gelmediyse uzun süre kullanırsın sana atacağım linkteki kol sanırım wireless ama bilgin olsun bu tarz ucuz kolların şarjı çok gitmiyor. Onun dışında seni üzmez.

Sony Ps4 Dualshock 4 V2

Satıcı Sony, 400-500 tl ile yan sanayi çakma kol alacağına arkadaşın attığı linkteki kolu alabilirsin. Hem hepsiburada hem sony satıcı olduğundan herhangi bir sorun da çıkmayacaktır.

Sony Ps4 Dualshock 4 V2
anladım cok teskkurler

Satıcı Sony, 400-500 TL ile yan sanayi çakma kol alacağına arkadaşın attığı linkteki kolu alabilirsin. Hem Hepsiburada hem Sony satıcı olduğundan herhangi bir sorun da çıkmayacaktır.

Hocam yalnız bu da çakma kol diye bılıyorum oradakı satıcı kategorısınde Sony dıyor fakat çakma oldugunu dusunnuyorum cok emın degılım ben bu fıyata hem orjınal olduguna sız emın mısınız?

Sony Ps4 Dualshock 4 V2
hocam benım atııgım ıle bunun arasında fark varmı 2 sıde replıka ama cok fark edermı bu arada sız ne kadar sure kullandınız

Son düzenleme:
anladım cok teskkurler

Hocam yalnız bu da çakma kol diye bılıyorum oradakı satıcı kategorısınde Sony dıyor fakat çakma oldugunu dusunnuyorum cok emın degılım ben bu fıyata hem orjınal olduguna sız emın mısınız?

Satıcı Sony yazınca ve satıcıya baktığımda orijinal ürünlerin satıldığını görünce replika olduğunu düşünmemiştim. Ancak ürünün yorumlarına baktığımda replika olduğunu söylemişler. Tüm yorumları dikkate alıp değerlendirmeni tavsiye ederim.

Satıcı Sony yazınca ve satıcıya baktığımda orijinal ürünlerin satıldığını görünce replika olduğunu düşünmemiştim. Ancak ürünün yorumlarına baktığımda replika olduğunu söylemişler. Tüm yorumları dikkate alıp değerlendirmeni tavsiye ederim.
tamamdır bende tereddute kaldım cunku teskkurler

anladım cok teskkurler

hocam benım atııgım ıle bunun arasında fark varmı 2 sıde replıka ama cok fark edermı bu arada sız ne kadar sure kullandınız
Ben yaklaşık 4 ay kadar kullandım, 4 ayın sonunda herhangi bir sorunu sıkıntısı yoktu ama kendi sinirimden vura vura kırdım biraz :D ancak sağlam ürün, masaya o kadar sert vurmama rağmen 7. vuruşta falan bozulmuştu alacağın en iyi replikadır. Ha şunu da unutmadan dediğim gibi replika orijinal yorumu falan görürsen pek aldanma bu paraya orijinal ps4 kolu zaten bulunmaz ama sağlam alet.

Orijinalini bulman çok zor zaten. Bulsan bile fiyatı Dualsense ile aynı, bazen daha pahalı oluyor. Bulduğun en ucuzunu al geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı