Epic Games Parayı 2 kez çekti

güray şallı

Hectopat
Merhaba. Bugün Epic gamesden 417,34 TL'ye God of War satın aldım fakat kartımdan oyunun parası 2 kez çekildi. Hemen destek talebi oluşturdum fakat aklımda soru işaretleri var ben bu parayı iade alabilir miyim?

Dosya Ekleri

• safasfa.png
    safasfa.png
    173,1 KB · Görüntüleme: 63
  • epic.png
    epic.png
    71,6 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleyen: Moderatör:
Yapacağını yapmışsın zaten buraya neden konu açtın ki? Seni nasıl yönlendirebiliriz? En fazla diyeceğimiz desteğe mail at demek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapacağını yapmışsın zaten buraya neden konu açtın ki? Seni nasıl yönlendirebiliriz? En fazla diyeceğimiz desteğe mail at demek.
Anormal bir durum yok hocam, belki daha önce başına gelen biri vardır ve ona göre süreci yada sonucu söyler ya da yarın öbürgün bizim başımıza gelirse nasıl bir tutum sergilediklerini bu konudan yola çıkarak öğrenmiş oluruz, bu açıdan düşünün.

dostum nasıl bir cevap aldığımı sürecin nasıl işlediğini böyle bir sıkıntı yaşayanın nelerle karşılaşacağını tek tek yazıcam insanlarda faydalanabilsin diye.

Epic Games güvenli zaten. Böyle olaylar nadir olur. Bende kullanıyorum daha bir şey olmadı ve ne zaman iade edilir bilmiyorum ama oyun kütüphaneye geldiyse 2. yi iade ederler. Uygulamalar yazılım sonuçta böyle olabiliyor.

Epic Games güvenli zaten. Böyle olaylar nadir olur. Bende kullanıyorum daha bir şey olmadı ve ne zaman iade edilir bilmiyorum ama oyun kütüphaneye geldiyse 2. yi iade ederler. Uygulamalar yazılım sonuçta böyle olabiliyor.

Cevap vermelerini bekliyorum gelişme oldukça yazacağım yardımın için teşekkürler. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı