Çakma PS4 kolu alınır mı?

Luxand

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce üst üste iki gamepad aldım biri PS4 ama en çakma olanından biride Xbox 360 kablolu kolu. İkisini de iade ettim kolu PC'ye alacağım sizce bu gamepadler mantıklı mı alıp da kullananınız var mı?

1716492440515.png

1716492493487.png

Arkadaşlar daha önce üst üste iki gamepad aldım biri PS4 ama en çakma olanından biride Xbox 360 kablolu kolu. İkisini de iade ettim kolu PC'ye alacağım sizce bu gamepadler mantıklı mı alıp da kullananınız var mı?

Eki Görüntüle 2203046

Eki Görüntüle 2203050

Çok bütçen yoksa en azından ilk sipariş indirimi ile bunu al derim.

Eki Görüntüle 2203046

Eki Görüntüle 2203050

Bende var ama malzeme kalitesi pek iyi diyemem onun dışında sorun olmaz.
Tabii daha iyileri varken alınmaz bu.

Çok bütçen yoksa en azından ilk sipariş indirimi ile bunu al derim.
Hocam daha önce hiç yurt dışından sipariş vermedim vergi ile fiyatı 730 lira oluyor bana başka ek bir ücret çıkarmaz dimi birde ürünle alakasız 5 para etmez çin malı birşey gelmez dimi

Hocam daha önce hiç yurt dışından sipariş vermedim vergi ile fiyatı 730 lira oluyor bana başka ek bir ücret çıkarmaz dimi birde ürünle alakasız 5 para etmez çin malı birşey gelmez dimi
Başka veya dandik bir ürün gelmez. Çok fazla aliexpress satın alımı aldım ayrıca başka bir masraf da olmaz. Alırken vergisini ödeyerek alıyorsun birdaha masraf çıkarmıyor.

Evine kadar getiriyorlar.

Geri
Yukarı