Çakmak girişli radyoyu Bluetooth yapma aparatı

ardakrgz

Decapat
Daha fazla  
Merhabalara bu aparat kullanan oldu mu acaba? Bilgi almak istiyorum.[/HEADING]
Farklı bir türü de olabilir araba da radyo var müzik dinleyebileceğimiz USB'li girişli bir teyp yok alsam iş görür mü?

1660828145094.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Görür hocam. Radyo frekansı üzerinden çalışıyor. Bazen parazit olabiliyor. Uygun bir boş kanal seçmek gerekiyor.

Bunların kalitesiz olanlarında bağlantı da kötü oluyor. Kopmalar vs çok yaşanıyor. Eğer bu ürün teybinde AUX girişi varsa kullanışlı olacaktır. Hatta üzerinde mikrofon da var sanırım. Telekonferans da yapabilirsin rahatça. Ama kalitlei olması şart.

Şöyle direkt AUX'a takılan şarj edilebilir bir model de mevcut.

Görür hocam. Radyo frekansı üzerinden çalışıyor. Bazen parazit olabiliyor. Uygun bir boş kanal seçmek gerekiyor.
Bu model radyo frekanslı değil sanırım Direkt kablolu AUX bağlantısıyla sesi teybe veriyor. FM yayın yapan versiyonlarında da kaliteli olanlar yine tercih edilmeyince kopmalar parazit vs olabiliyor çok fazla.

Fm Transmitter olarak geçiyor. Bu tür uzunlar hiç kaliteli değil, düzgün ses vermiyor. Ben şunu kullanıyorum, başarılı:

Şöyle bir durum var, İstanbul gibi bir yerdeyseniz çok bir şey beklemeyin. Çünkü cihaz radyo frekansı yayıyor ve şehirde çok fazla kanal,çok güçlü antenler varsa cihaz için boş frekans bulunamıyor; ses çok cızırtılı oluyor.

Bunların kalitesiz olanlarında bağlantı da kötü oluyor. Kopmalar vs çok yaşanıyor. Eğer bu ürün teybinde AUX girişi varsa kullanışlı olacaktır. Hatta üzerinde mikrofon da var sanırım. Telekonferans da yapabilirsin rahatça. Ama kalitlei olması şart.

Şöyle direkt AUX'a takılan şarj edilebilir bir model de mevcut.

Bu model radyo frekanslı değil sanırım Direkt kablolu AUX bağlantısıyla sesi teybe veriyor. FM yayın yapan versiyonlarında da kaliteli olanlar yine tercih edilmeyince kopmalar parazit vs olabiliyor çok fazla.
106.5 görünce öyle sandım. Fakat dediğiniz gibi de olabilir. Çeşitleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı