Çalınan Facebook hesabı nasıl kurtarılır?

EnesKys

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 2, 3 yıldır hesabımı kullanmıyorum, bugün çalınmış ve cinsel içerikli mesajlar atıyorlar. Bu hesabı nasıl geri alacağım veya kapatacağım? Adamlara ulaşamadım, zaten hesabın numarası ve e-postası da değişmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 ay önce falan bende çaldırdım. Doğum tarihi farklı olduğundan kimlik doğrulayıp hesabı geri alamadım. Sonra hem telefonda hem bilgisayarda kasperskydan tam tarama yaptım. Bir şey çıkmadı, acaba nasıl çalıyorlar? 🤔

10 ay önce falan bende çaldırdım. Doğum tarihi farklı olduğundan kimlik doğrulayıp hesabı geri alamadım. Sonra hem telefonda hem bilgisayarda Kaspersky'dan tam tarama yaptım. Bir şey çıkmadı, acaba nasıl çalıyorlar? 🤔

Hiçbir fikrim yok. Doğum tarihi önemli değil ayrıca. Senin bir fotoğrafın olsa yeter. Asıl sorun bunlar telefon doğrulamasını nasıl geçiyor. Virüsle alakası yok bence.

10 ay önce falan bende çaldırdım. Doğum tarihi farklı olduğundan kimlik doğrulayıp hesabı geri alamadım. Sonra hem telefonda hem bilgisayarda kasperskydan tam tarama yaptım. Bir şey çıkmadı, acaba nasıl çalıyorlar? 🤔
Ehliyet falan koy

Senin bir fotoğrafın olsa yeter.
Facebook hesabımda hiç surtatımın fotoğrafı yok. Zaten kimliğimde de fotoğraf yok.

Asıl sorun bunlar telefon doğrulamasını nasıl geçiyor.
Ben de onu merak ediyorum. Hesabım çalındıktan sonra mail gelmişti. Hesabimin maili .ru uzantılı bi maille değişmişti ama gelen mail çinceydi.

Ehliyet falan koy
18 yaşından küçüğüm. Ehliyetim yok.

Son düzenleme:
Facebook hesabımda hiç surtatımın fotoğrafı yok. Zaten kimliğimde de fotoğraf yok.

Ben de onu merak ediyorum. Hesabım çalındıktan sonra mail gelmişti. Hesabimin maili .ru uzantılı bi maille değişmişti ama gelen mail çinceydi.

18 yaşından küçüğüm. Ehliyetim yok.
Kendini doğrulayabilecwğin birşey yoksa geçmiş olsun

Öncelikle hesapta fotoğrafım var hesabıma erişimi 6 ay önce kaybettim ama umursamadım zaten kullanmıyorum diye bugün çalınmış olduğunu anladım profil fotoğrafını değiştiremedim.

Öncelikle hesapta fotoğrafım var hesabıma erişimi 6 ay önce kaybettim ama umursamadım zaten kullanmıyorum diye bugün çalınmış olduğunu anladım profil fotoğrafını değiştiremedim.
Kimliğimdede fotoğrafım yok.

Dostum hesabının eski bilgilerini hala Facebook çalışanları görebiliyor.
Buradan yönergeleri izle. Kimliğini falan yükle. En az 2 en fazla 48 saat içerisinde hesabını geri alırsın.Benimde hesabımı çaldılar geri aldım.Bir yerde veri ihlali mi var acaba?
Dediğiniz yere girdim ama kendi hesabımı bulamıyorum e posta ve telefon numarası olmuyor değişmiş girdiğimde ise başka bir facebook hesabı görüyor sonradan açmıştım bunu. Arkadaş ile bulma seçeneği gibi birşey var yine benim profilime götürmüyor.

Son düzenleme:
Kanka yarın git biyometrik fotoğraf çektir kimlik çıkar 2 güne geliyor zaten sonra kimlik yükle olur doğum tarihiyle alakası yok benimkinde annemin doğum tarihi vardı oldu.

Onu hallederimde hesaba girip 3 noktaya tıklıyorum bu hesabı geri al diyorum telefon no ve email istiyor giriyorum başka hesabıma bağlıyor. Hesabın adı soyadını istiyor giriyorum arkadaş adı istiyor giriyorum başka hesaplar görünüyor orada kendi hesabımı görüntüleyemedim.

Onu hallederimde hesaba girip 3 noktaya tıklıyorum bu hesabı geri al diyorum telefon no ve email istiyor giriyorum başka hesabıma bağlıyor. Hesabın adı soyadını istiyor giriyorum arkadaş adı istiyor giriyorum başka hesaplar görünüyor orada kendi hesabımı görüntüleyemedim.

O zaman arkadaşlarının Facebook hesabından kendini bulmaya çalış bulursan adamın değiştirdiği adı ve görebiliyorsan e postayı yaz.

Geri
Yukarı