Steam Çalınan hesap için ne yapılabilir?

Egens

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir arkadaşımın uyarmasıyla birlikte Steam hesabımdaki tüm arkadaşlarıma.

1700928641919.png

Mesajı gitmiş. Hesabıma nasıl girdiler bilmiyorum. Nasıl düzeltirim? Ayrıca 1-2 hafta önce Instagram hesabım da çalınmıştı. Gmail şifremi Instagram şifremi falan değiştirdim. Şu anlık bir sorun yok o konuda. Ama Steam hesabım canımı sıkmadı değil. Yardım eder misiniz?

Anlamadığım nokta mail adresi değiştirmek için kod gelmiyor mu? O zaman mailede erişimleri var demek ki.
Bence trojan yemiş olabilirsiniz.
Steam desteğe mail atın ip adresleriniz, içindeki oyunlar, telefon numaraniz herseyi.
Temiz kurulum yapın düşünceme göre alsanız bile yine alirlar.

Arkadaşlar, bir arkadaşımın uyarmasıyla birlikte Steam hesabımdaki tüm arkadaşlarıma.

Eki Görüntüle 2030479

Mesajı gitmiş. Hesabıma nasıl girdiler bilmiyorum. Nasıl düzeltirim? Ayrıca 1-2 hafta önce Instagram hesabım da çalınmıştı. Gmail şifremi Instagram şifremi falan değiştirdim. Şu anlık bir sorun yok o konuda. Ama Steam hesabım canımı sıkmadı değil. Yardım eder misiniz?

Bana da oldu bu, başta Steam, sonra Spotify Epic Games Roblox diye diye tek tek çalınmaya başladı, hepsinin mailini kurtarıp değiştirdim ve ana maile tüm güvenlik korumalarını yaptım. Öyle şifreni değiştirmekle olmaz gene giriyorlar.

Daha önceleri 3. parti sitelerden skin veya kutu tarzı alışveriş (trade) yapmak için Steam hesap bilgilerini o siteye girdin mi? Eğer girdiysen hesabına erişmeleri çok kolay çünkü bu yolla giriş bilgilerini kendi elinle teslim etmiş oluyorsun.

Geri
Yukarı