Steam Çalınan hesap için ne zaman dönüş sağlanır?

1-2 güne halletmiş olursunuz. İçiniz rahat olsun.

Öncelikle iyi sabahlar dediğiniz gibi hemen yanıt geldi 2 saat içinde her şeyi hallettim ama halledemeyebilirdim çok şükür aldım hesabi bu söyleyeceğim biraz klişe olabilir fakat size gelen her linke hatta hiçbir linke tıklamamanizi öneririm eğer tiklayacaksaniz bir şekilde sorgulayıp inceleyip öyle tiklayin derim ben kurtardım kurtarmayabilirdim umarım bir daha ne ben ne de herhangi bir Technopat üyesinin böyle bir durum yaşamaması dileğiyle iyi günler dilerim.

Öncelikle iyi sabahlar dediğiniz gibi hemen yanıt geldi 2 saat içinde her şeyi hallettim ama halledemeyebilirdim çok şükür aldım hesabi bu söyleyeceğim biraz klişe olabilir fakat size gelen her linke hatta hiçbir linke tıklamamanizi öneririm eğer tiklayacaksaniz bir şekilde sorgulayıp inceleyip öyle tiklayin derim ben kurtardım kurtarmayabilirdim umarım bir daha ne ben ne de herhangi bir Technopat üyesinin böyle bir durum yaşamaması dileğiyle iyi günler dilerim.
Benim de başıma gelmişti daha öncesinde. Linke falan tıklamamıştım fakat Rus biri çalmıştı. Steam hesabıma giripi değiştirdiği mail Rusça olduğu için anlamıştım bir Rus'un çaldığını. Sonrasında Steam destek ile iletişime geçtim, hesabın bana ait olduğuna dair kanıtlar attım ve hemen sizinki gibi hesabı geri vermişlerdi. Adam hesabıma girip her şeyi değiştirmişti ve bana 1 tane bile uyarı gelmemişti fakat Steam hemen yardımcı olunca tekrar gönlümü kazandı.

Geri
Yukarı