Steam Çalınan hesap için ne zaman dönüş sağlanır?

T4rİCK

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi geceler, bir anlık dalgınlıkla arkadaştan gelen linke tıkladım Steam 50 dolar giveaway linki idi atığı sitede Steam sitesiydi. Kullanıcı adı şifre girdi ve hesap yok oldu. Gereken her şeyi yaptım. Tahmini ne kadar sürede cevap alırım acaba?

Uyuyacağım stresten uyuyamıyorum, gelecek olan mailin süresi var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben çaldırdığımda 40 günden fazla sürmüştü ama bu olayın bir 8-9 yılı var. Şimdilerde hızlandılarsa bilemem. Geçmiş olsun. İstedikleri kanıtı sunarsan geri alırsın ama artık envanteri geri getirmiyorlar sanırım.

Ben çaldırdığımda 40 günden fazla sürmüştü ama bu olayın bir 8-9 yılı var. Şimdilerde hızlandılarsa bilemem. Geçmiş olsun. İstedikleri kanıtı sunarsan geri alırsın ama artık envanteri geri getirmiyorlar sanırım.

Envanter umurumda değil zaten boşdu o kadar oyunum var ona üzülüyorum ben.

Öncelikle iyi geceler, bir anlık dalgınlıkla arkadaştan gelen linke tıkladım Steam 50 dolar giveaway linki idi atığı sitede Steam sitesiydi. Kullanıcı adı şifre girdi ve hesap yok oldu. Gereken her şeyi yaptım. Tahmini ne kadar sürede cevap alırım acaba?

Hemen Steam desteğe yazın hocam, benimde başıma benzer olay geldi çözdüler.

Bir arkadaşımın geçen sene hesabı çalınmıştı, Steam hesabı geri alınsada kendisi VAC ban yedi. Sizi korkutmak gibi olmasın ama hesabı geri alsanız bile tamamen kurtardığınız anlamına gelmeyebilir. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı