Steam Çalınan hesap kurtulur mu?

DarkCrystalTR

Decapat
Daha fazla  
Güvendiğim bir arkadaşım bugün Discord'tan bir link attı. Bende o linke tıkladım hesap bilgilerini falan girdim. Sonra olan oldu. Arkadaşın hesabı çalınmış o linki atmış. Benim Steam hesabı gitti. 3 dakika içinde kurtarma maili attım detaylı bilgi ekledim. Saat 17 gibi oldu hala ses yok. Sizce hesap kurtulur mu? İçinde sadece Full DLC'li ETS 2 vardı ayrıca.

Güvendiğim bir arkadaşım bugün Discord'tan bir link attı. Bende o linke tıkladım hesap bilgilerini falan girdim. Sonra olan oldu. Arkadaşın hesabı çalınmış o linki atmış. Benim Steam hesabı gitti. 3 dakika içinde kurtarma maili attım detaylı bilgi ekledim. Saat 17 gibi oldu hala ses yok. Sizce hesap kurtulur mu? İçinde sadece Full DLC'li ETS 2 vardı ayrıca.
kurtarılır ama kasa kart bakiyen gidebilir steam destek ilk mail kullandığın kredi kartı son 4 hanesi kayıtlı telefon numaranı ister 4 5 gün sürebilir işlem şimdiden geçmiş olsun

Uzman bir scammer değilse kurtulur. Mail değiştirmesi çok zor steam guard izin vermez diye düşünüyorum

Biz nereden bilelim kurtulur mu kurtulmaz mı? Ne saçma konu bu. Steam desteğe yaz onlar halleder, en geç 1 haftaya ortada sıkıntı kalmaz.
Fikir almak için hocam niye sinirlendiniz?

Uzman bir scammer değilse kurtulur. Mail değiştirmesi çok zor Steam Guard izin vermez diye düşünüyorum.

Hesaba bağlı mail ve numaranın değiştiğine dair mail geldi ama sıkıntı yoktur umarım.

Geçen hafta hesabımı çaldıran biri olarak konuşayım hesabımın çalındıgını gorduğumde direk hesaba ekli kredi kartlarını bloke ettim varsa bloke edin 2.ci olarak Steam desteke yazdım ve bilet oluşturdum daha sonra benden hesabın ilk mailini kartımın son 4 hanesini telefon numaram gibi şeyleri istediler verdim daha sonra hesabın kullanıcı adı ve şifresini değiştirip bana aynı e postadan bilgileri gönderdiler 2.aşamalı doğrulamayı da açmamı onerdiler ama kesin alabilir misiniz bilmem benim sürecim 2gün sürdü.

Geri
Yukarı