Çalınan hotmail hesabını nasıl geri alırım?

kov1boy

Hectopat
Yer
İstanbul, Turkey
Öncelikle Technopat kullanıcılarına iyi akşamlar. 2 Ay önce akrabalarımla yaşadığım bir problem nedeniyle evden ayrıldım. Onlar da sinirinden benim hotmail ve sosyal ağlardaki hesaplarımı çalma kararı almışlar ve bunu çok kısa bir süre içinde başardılar. Hotmail hesabım çok eski bir hesap ve zannedersem telefon numaramla ilişkilendirmemiştim ve gizli sorumu sadece ben biliyordum. Ama şimdi hesabıma girmek istediğimde şifreniz yanlış iletisi alıyorum ve parolamı unuttum seçeniğinden hesabımı kurtarmak istediğimdede yakınlarımın hotmail hesabı ve telefon numaralarına kısa mesaj yoluyla bir kod gönderme şansım oluyor. Tabiki de o hesap ve telefon numarası bana ait olamadığından öyle kala kaldım. Her yöntemi denemeye çalıştım ama nafile. Sizce ne yapmam lazım?

Belki akrabalarındaki bilgisayarda parola kaydedilmiştir. Belki yazdıklarını kayıt eden bir şifre vardır.
Belki gizli sorun veya msn parolan çok basittir. Aksi taktirde hotmail şifresini kırmak falan her ustanın harcı değil.

Parola kaydedilmedi hemde onlarda mahsur kalan bilgisayarım açılışta şifreliydi ve onlardan ayrıldıktan sonra ilk işim şifrelerimi değiştirmekti. Gizli sorum ve MSN parolam çok eminim basit değildi. Cevabınız için teşekkür ederim, başka bir öneriniz varmı çünkü bu msn adresimi geri alabilirsm bütün hesaplarımada kovuşmuş olacağım.

En az 10 kere aynı formu doldurup gönderdim ama nafile. Çok evvelleden açtığım bir hesabın bilgilerinide hatırlamam zor ama belki de dğeiştirdikleri için uyuşmuyordur. O yüzden son çare foruma yazdım, başka çarem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı