Çalınan PUBG hesabı geri alınamıyor

Ar3m2

Centipat
Daha fazla  
Olayı kısaca özetleyeyim ben eskiden beri PUBG Mobile oynardım fakat bir süre derslerden dolayı ara vermek zorunda kaldım dün ise tekrar girip oynamak istediğimde hesabımın hem ismi hem de e postasının değiştiğini gördüm hemen bağlı olan sosyal medya hesaplarımın şifrelerini değiştirdim ve çıkış yaptım. Ama sorunun sosyal medyada değil e postada olduğunu anladım. Ben de hemen desteğe talep oluşturdum fakat orada forumu doldururken son 6 ay içinde ki bilgilere göre doldur diyordu fakat ben son 6 ayda oynamadım açıklamaya da eskiden oynadığımı ve ara verdiğimi fakat şu an başkası tarafından ele geçirildiğini yazdım. Bugün ise bana dönüş yaptılar ve hesabın bana ait olduğunu doğrulayamadıklarını belirttiler. Çok zor durumdayım ne yapacağımı bilemiyorum tekrardan talep de açamıyorum 1 hafta içinde 2.talebim olduğu için ne yapacağımı anlayamadım. Bildiğiniz varsa yardım ederseniz çok sevinirim. Benim aklımda telefon numarası eklemek var öyle yaparsam hesabı tutmuş olurum sanırım şu an hesaba hem ben hem de çalan kişinin erişimi var.

Hocam çalan kişi özbekistandan birisi ve ben maili göremiyorum şu an da ek olarak hem kendi telefonunu bağladı hem de 2 aşamalı doğrulama bağladı yani artık hesaba erişimin de yok. Desteğe mail gönderdim onlar da döneceklerini sanmıyorum zaten öyle bir form hazırlamışlar ki hesabı çalan kişi daha avantajlı.

Hocam çalan kişi Özbekistan'dan birisi ve ben maili göremiyorum şu an da ek olarak hem kendi telefonunu bağladı hem de 2 aşamalı doğrulama bağladı yani artık hesaba erişimin de yok. Desteğe mail gönderdim onlar da döneceklerini sanmıyorum zaten öyle bir form hazırlamışlar ki hesabı çalan kişi daha avantajlı.

Hesap dolu muydu? Neden adam gibi destek olmuyorlar anlamış değilim.

Hocam çalan kişi özbekistandan birisi ve ben maili göremiyorum şu an da ek olarak hem kendi telefonunu bağladı hem de 2 aşamalı doğrulama bağladı yani artık hesaba erişimin de yok. Desteğe mail gönderdim onlar da döneceklerini sanmıyorum zaten öyle bir form hazırlamışlar ki hesabı çalan kişi daha avantajlı.
Phishing mi yedin.

Hesap dolu muydu? Neden adam gibi destek olmuyorlar anlamış değilim.

Hocam ben hesaba hiç para yatırmadım sadece oyun içi ödüllerden gelenler var bir de hesap ilk sezondan beri açık. Destek de şöyle bir saçmalık var diyor ki son 6 ay da ne kadar para yatırdın, hangi ranka çıktın, hangi arkadaşlarla oynadın, hangi cihazdan neyle girdin gibi sorular var. Ya tamam bunlar iyi güzel de ben oyunu neredeyse 2 yıldır doğru dürüst girmiyorum ki adam benim hesabı almış oynamış oynamış hatta para bile yatırmış hesaba o da ayrı saçmalık insan çaldığı hesaba para mı yatırır. Destek de diyor ki ben sadece son 6 aydaki bilgilere bakarım ister sen mağdur ol ister çalan ol fark etmez diyor. Bu konuda en güzel şirket Riot adamlar öyle güzel sistem kurmuş ki hesabın çalışsın e-posta isim her şey değişsin gene de alabiliyorsun. Birdaha gönderdim talep bu sefer de çalan adamın yaptığı bilgileri doldurdum mesela çalan kişi as olmuş işte en fazla Erangel de oynamış gibi eğer talebim olursa adamlar hesaptan e-posta ve telefon numarasını kaldıracak ve böyle olursa ben sosyal medyadan giricrm ve sıfırdan postamı ekleyeceğim. İnşallah olumlu dönerler.

Phishing mi yedin.

Yo yemiş olamam öyle bir şey ama belki şeydir bana Google tarafından bir mesaj geldi işte bazı şifrelerin ve hesapların sızdı gibisinden ve orada krafton hesabım da vardı. Eğer çalınmaysa bu yüzden olabilir diye düşünüyorum.

Olayı kısaca özetleyeyim ben eskiden beri PUBG Mobile oynardım fakat bir süre derslerden dolayı ara vermek zorunda kaldım dün ise tekrar girip oynamak istediğimde hesabımın hem ismi hem de e postasının değiştiğini gördüm hemen bağlı olan sosyal medya hesaplarımın şifrelerini değiştirdim ve çıkış yaptım. Ama sorunun sosyal medyada değil e postada olduğunu anladım. Ben de hemen desteğe talep oluşturdum fakat orada forumu doldururken son 6 ay içinde ki bilgilere göre doldur diyordu fakat ben son 6 ayda oynamadım açıklamaya da eskiden oynadığımı ve ara verdiğimi fakat şu an başkası tarafından ele geçirildiğini yazdım. Bugün ise bana dönüş yaptılar ve hesabın bana ait olduğunu doğrulayamadıklarını belirttiler. Çok zor durumdayım ne yapacağımı bilemiyorum tekrardan talep de açamıyorum 1 hafta içinde 2.talebim olduğu için ne yapacağımı anlayamadım. Bildiğiniz varsa yardım ederseniz çok sevinirim. Benim aklımda telefon numarası eklemek var öyle yaparsam hesabı tutmuş olurum sanırım şu an hesaba hem ben hem de çalan kişinin erişimi var.
E posta bağlı olan bir hesapta o cihaz ile e postaya giriş yapmaz isen tel no ekleyemezsin.Eğer cihaz ile yeteri giriş yaptıysan şifremi unuttuma tıkla ve cihazın yeteri kadar giriş yaptıysa e posta silinebilir.1 yıl süre ile o cihazdan giriş yapman lazım oyunu silmen ve cihazı sıfırlaman süreyi sıfırlar.Eğer 6 ay veya daha öncesinde o hesaba yatırdığın paranın dekontu varsa alabiliyordun hesabı.Ben bu işler ile uğraşıyordum sezon 2 maskeli nadir hesabım vardı maske oyuna tekrar geldiğinden beri oynamadım tam süreyi bilmediğimden belirtiyorum yani.dediklerim şeyler değişmiş olabilir.

E-posta bağlı olan bir hesapta o cihaz ile e postaya giriş yapmaz isen tel no ekleyemezsin. Eğer cihaz ile yeteri giriş yaptıysan şifremi unuttuma tıkla ve cihazın yeteri kadar giriş yaptıysa e-posta silinebilir. 1 yıl süre ile o cihazdan giriş yapman lazım oyunu silmen ve cihazı sıfırlaman süreyi sıfırlar. Eğer 6 ay veya daha öncesinde o hesaba yatırdığın paranın dekontu varsa alabiliyordun hesabı. Ben bu işler ile uğraşıyordum sezon 2 maskeli nadir hesabım vardı maske oyuna tekrar geldiğinden beri oynamadım tam süreyi bilmediğimden belirtiyorum yani. Dediklerim şeyler değişmiş olabilir.

Anladım hocam da şöyle hem e-posta bana ait olmadığı için e-posta ile giriş yapamıyorum hem de şu anki durumda benim hesaba erişimim yok ayrıca oyunu da neredeyse 2 yıl sonra ilk defa yüklediğim için 1 yıl gibi bir süredir de giriş yapamadım. Para da yatırmadım hiç bu yüzden de dekontum yok. Üzülerek söylüyorum sanırım desteğe güvenmekten başka yapacak bir şeyim kalmadı.

Anladım hocam da şöyle hem e-posta bana ait olmadığı için e-posta ile giriş yapamıyorum hem de şu anki durumda benim hesaba erişimim yok ayrıca oyunu da neredeyse 2 yıl sonra ilk defa yüklediğim için 1 yıl gibi bir süredir de giriş yapamadım. Para da yatırmadım hiç bu yüzden de dekontum yok. Üzülerek söylüyorum sanırım desteğe güvenmekten başka yapacak bir şeyim kalmadı.
Malesef hocam zaten oyun bitti nadir olan bir hesabım var kardeşime verdim o oynuyot bende bıraktım.

Maalesef hocam zaten oyun bitti nadir olan bir hesabım var kardeşime verdim o oynuyot bende bıraktım.

Vallahi hocam eskiden ne güzel oyundu şimdi bir sürü abuk subuk şeyleri getirmişler oyuna.

Malesef hocam zaten oyun bitti nadir olan bir hesabım var kardeşime verdim o oynuyot bende bıraktım.
Vallahi hocam eskiden ne güzel oyundu şimdi bir sürü abuk subuk şeyleri getirmişler oyuna.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı