Çözüldü Çalınan Steam hesabı nasıl geri alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

16986

Megapat
Makaleler
7
Arkadaşlar Rus bir yaratık benim Steam hesabımı çalmış. E-maile gelen bilgilere göre ip adresi 46.251.93.226 . Steam hesabında telefon numarası yoktu ininal kartımın bilgileriyle falan hesabımı geri alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Steam'e ticket atın. Bu arada oyun alırken e postasına "Thank You, Teşekkür Ederiz." gibi epostalar gelir. Bunu Steam'e kanıt olarak gösterin.

Hesabını alırsın ama ticket'ta hesabın sahibi olduğunu kanıtlaman gerekli mesela MasterCard Olduğu son 4 hanesi eğer varsa önceden girdiğin lisans kodu oyun sitelerinden satın aldıysan onu gir ticket'a yaz cd-key yani böyle bir iki haftaya verirler geri bu arada benim hesabımıda çalınmıştı böyle yaptım birde ininal kime kayıtlı ise onun ismini gir

Tamamdır arkadaşlar az önce Steam'a ticket attım kredi kartının fotoğraflarıyla, yarım saatte hemen yeni şifremi verdiler. Hepinize teşekkür ederim.

O kadar oyun varken adam gitmiş Skyrim oynamış bi onun için mi çalmıştı hesabı :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı