Çalınan Steam hesabı nasıl kurtarılır?

Tarik44345

Decapat
PC'den Steam hesabıma giriş yapmak istedim, doğrulama kodunu girmek için e postaya girdim. Fakat kod gelmiyor. Sonra telefondaki Steam uygulamasında hesabım kayıtlı olduğu için baktım, e postam değiştirilmiş. Çalan kişinin e postası: [email protected] Herhalde Rus bir kisi. Steam desteğe yazdım, sizce yardımcı olurlar mi? Hesabımı geri alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabileceğiniz düşünüyorum ama asla doğrulama kodlarınızı mailinizden almayın telefon alın büyük ihtimal mail şifrenizi bulup kırdılar çok dikkatli olun bir oyun alışverişi falan olursa ya da v. B hangi kredi kartı ile ödeme yaptığına bakın o karttan belki bir şey bulabilirsin geçmiş olsun.

Kendi hesabimdi ve telefondan hesabıma girebiliyorum orda kayıtlı olduğu için acaba oradan bilgileri degistirebilirmiyim veya aile paylaşımını acabilirmiyim ?
Şimdi kontrol ettim artık telefondanda giremiyorum adam şifreyi de değiştirmiş

Steam destek e bir sorun Türkçe olarak yazabiliyoruz diye biliyorum telefondan olabilir denenebilir en garantisi Steam destek dediğim gibi Türkçe olarak yazabiliyoruz diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı