Çalınan Steam hesabını geri alma

LegendaryTR

Hectopat
Daha fazla  
Ben dün öğlen PC'yi açık bırakıp uyudum. Kuzenim gelmiş bize girmiş CS:GO falan oynamış bir tane herifin teki şifreyi e postasını falan istemiş hesabın kuzenim benim e postamı biliyor benim e posta + Steam birçok yerde aynı e posta ile şifrem. Kuzenimde vermiş e postayı sonra beni uyandırdı şifren ne dedi ben de dedim ne yapacaksın dedim, Steam'den çıktım giriş yapacağım bir daha ben de uyku sersemi verdim sonra herif girmiş içindeki tüm eşyaları falan kendi hesabına geçirmiş tüm bıçakları falan. Şifreyi değiştirmemiş bırakmış öyle. Adama dedim verir misin falan uygun dille küfür falan ediyor mal diyor vermeseydin şifreni falan ben nasıl ticket atabilirim Steam'e? İngilizce'si iyi olan bir arkadaş bana metin hazırlayabilir mi ? Ve eşyalarımı geri verirler mi çok da zorlamak istemiyorum adam e postama bile girmiş tüm her şeyimi alabilir adam donuma kadar.

Yapılacak bir şey yok sonuçta sen yapmışsın olarak gözüküyor. Eşyaların parasını al kuzeninden E-Posta şifreni de değiştir.

Ve Steam Guard var o olmadan bir şey yapamaz. Envarter'den takaslara gel oradan takası iptal et de.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı