Çözüldü Çalınan Steam Hesabını Geri Alma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

shyzeq

Hectopat
25 Aralıkta Steam hesabım çalındı fakat o günden beri bekliyorum ama Steam Destek hala bir cevap vermiyor. Bütün her şeyi yazdım. Kredi kartının son 4 hanesi, e-postama gelen satın alım makbuzu, Steam'den ilk satın aldığım oyun, hesabımı hangi vakit oluşturduğuma kadar hepsini yazdım ama hiçbir cevap gelmiyor. Ne yapabilirim? Ve hesabımı alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
25 Aralıkta Steam hesabım çalındı fakat o günden beri bekliyorum ama Steam Destek hala bir cevap vermiyor. Bütün her şeyi yazdım. Kredi kartının son 4 hanesi, e-postama gelen satın alım makbuzu, Steam'den ilk satın aldığım oyun, hesabımı hangi vakit oluşturduğuma kadar hepsini yazdım ama hiçbir cevap gelmiyor. Ne yapabilirim? Ve hesabımı alabilir miyim?
Dostum, en iyisi azcik daha bekle gelmedi canli irtibata gec. Onlar klavye bebeligi yapiyor zannediyorlar insanlari.

Biraz bekle onlar sana dönüş yapacaktır

Yeni gmail hesabı aç, hesabımın bu e-posta üzerine geçmesini istiyorum de. Destek mesaj attığında %100 bunu diyecektir daha fazla beklememiş olursun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı