Çalınan Steam hesabını geri alma

QUWAWA

Decapat
Steam mobilimi devre dışı bırakıp epostayı değiştirdiler, hesaba erişimim yok.
Halihazırda ticket oluşturdum fakat Türkçe yazdım, sıkıntı olur mu veya yapmam gereken şeyler varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ticketlerin ingilizce yazılması gerekiyor, ticket açtığında senden bilgi istiyorlar. Bu bilgilerin hesabın sorulma amacı, hesabın sana ait olup olmadığını kanıtlaman içindir. Genelde Yaptığın alışverişler, kayıtlı kart bilgilerin varsa onlar, en son hesabında bulunan para miktarı, en son yaptığın alışveriş tutarı gibi sorular sorulmaktadır. ( Sorular şu anda değiştimi bilmiyorum. )

Son düzenleme:
Tekrar Google Translate bile olsa İngilizce ticket yollayın.
Basit cümleler kurun. Yardımcı olurlar.

Uzun zamandır Steam'a ticket atmıyorum ( 2-3 yıldır ). Bu sayede Türkçe destek verildiğini de öğrenmiş olduk. Teşekkürler, geçmiş olsun.

Öncelikle Geçmiş olsun.Başka bir çalınma durumunda e postanıza e-postanızı değiştirildigine dair bir e posta gelir steam dan.O epostanın içinde bir link bulunur o linkten hesabınızı kitleyebilirsiniz.Kimse erişemez.

Öncelikle Geçmiş olsun.Başka bir çalınma durumunda e postanıza e-postanızı değiştirildigine dair bir e posta gelir steam dan.O epostanın içinde bir link bulunur o linkten hesabınızı kitleyebilirsiniz.Kimse erişemez.
evet bunuda bu sayede ögrendim telaş yapmaya hiç gerek yokmuş umarım bir daha başıma gelmez
Uzun zamandır Steam'a ticket atmıyorum ( 2-3 yıldır ). Bu sayede Türkçe destek verildiğini de öğrenmiş olduk. Teşekkürler, geçmiş olsun.
Teşşekkür ederim hocam

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı