Çalınan telefon için ne yapılabilir?

Afeka

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, sabah attığım konudan sonra annemin telefonunun çalındığını öğrendim. Telefonun SD kartı çıkartılmışmış durumda. Google telefonumu bul uygulaması ile de bulamıyorum. Telefonun IP'sini de bilmiyorum. Ne yapmalıyız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, sabah attığım konudan sonra annemin telefonunun çalındığını öğrendim. Telefonun SD kartı çıkartılmışmış durumda. Google telefonumu bul uygulaması ile de bulamıyorum. Telefonun IP'sini de bilmiyorum.
Arkadaşlar, sabah attığım konudan sonra annemin telefonunun çalındığını öğrendim. Telefonun SD kartı çıkartılmışmış durumda. Google telefonumu bul uygulaması ile de bulamıyorum. Telefonun IP'sini de bilmiyorum. Ne yapmalıyız?
HER zaman google telefonumu bul ile takipte kal internete bağlanırsa konumu buabilirsin

IMEI'yi polise verebilirsiniz eğer google'den ulaşamıyorsanız yapılacak pek fazla bir şey yok gibi

Telefonun markası nedir acaba? Markaların ayrı bir takip sistemi de oluyor. Eğer uygulmaya daha önce üye olduysan oradan da bakabilirsin.
Polise çalındığına dair bilgi erip rapor al.
Ayrıca Telefonun faturası duruyor mu belki satın aldığın yerden İMEİ bilgilerine ulaşabilirsin.

Geri
Yukarı