Eski Telefon Ne Yapılabilir?

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
Elimde sanırım 5-6 yıl önce aldığım bir Galaxy Wonder telefon var, bildiğimiz takoz. İş görmez halde diyebilirim. Uzun zamandır açmaya çalışmadım bile telefonu, çalıştığı zamanlar da batarya matarya kalmamıştı zaten, sıkıntılıydı. Kullanılmaz halde diyeyim özetle. Telefoncuya vermek istemiyorum, vereceği para anca cep harçlığı, ayrıca oldu ki tamir etti, çalıştırdı, içinde bir yerlerde hesaplarım kayıtlı olabilir. Çöpe atmak istemiyorum, bataryası var. Geri dönüşüme de elimden geldiğince dikkat eden birisi olarak bu telefonu nasıl nasıl imha ederim, nereye atarım, ne yapmam gerekiyor kısaca?

Webcam yoksa webcam olarak kullanabilirsiniz.

@Asım Demir Mantıklı aslında ama webcam'le işim olmadı şu ana kadar hiç. Geri dönüşüme bu kadar da dikkat etmiyorum açıkçası, sadece biriktirip kutulara atıyorum. 🙄 Bataryasını Bim'deki kutulara atsam sıkıntı olur mu? Kalanını nereye atayım bir de?

@Asım Demir Mantıklı aslında ama webcam'le işim olmadı şu ana kadar hiç. Geri dönüşüme bu kadar da dikkat etmiyorum açıkçası, sadece biriktirip kutulara atıyorum. 🙄 Bataryasını Bim'deki kutulara atsam sıkıntı olur mu? Kalanını nereye atayım bir de?
Telefonu satmayı deneyebilirsin, 50-100tl cebine para girer.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı