Çalınan Valorant hesabı ban yedi

Lysanthier

Hectopat
Daha fazla  
Hesabımın çalındığını fark ettikten sonra ticket attım. Sonra kuzenimle çalan kişiyi zorla Discord'a davet ettik ve phishing denilen yöntem ile yüzlerce kişinin hesabının çalındığını öğrendik. Kayda aldım ama benim hesabım kayıt programı yüzünden görünmedi ve ses kaydetmedi. Hile açtığını görmedim ama oynarken video kaydı aldım.
Valorant destek 24 saat sonra döndüler ve 12 soru sordular hepsini cevapladım. Bunların hepsini yaparken sürekli ban yedim mi diye kontrol ediyordum ve hesabımın kalıcı uzaklaştırma aldığını fark ettim. Cihazımda HWID ban var mı diye kontrol etmek için farklı bir hesaba girdim ve açıldı yani cihazımda ban yoktu. Ticketı sabah kontrol ettiğimde dönüş yapmışlar ve benden yeni mail istediler bende gönderdim ve hile açmadığımı belirttim.
Ayrıyeten ban kaldırma talebi oluşturdum ve çektiğim videoyu attım.

Dosya Ekleri

• ban.png
    ban.png
    561,4 KB · Görüntüleme: 188
  • riot destek mail.png
    riot destek mail.png
    57,7 KB · Görüntüleme: 186
  • riot satın alma geçmişi.png
    riot satın alma geçmişi.png
    20,3 KB · Görüntüleme: 165
Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabını geri ala bildinmi bende de aynı sıkıntı var ben hesabıma yıl başında girdim oynadım ve sonra hiç girmedim şimdik girmeye çalıştığımda ban yemiş bir şekilde gördüm desteğe yazdım sonuç bekliyorum.

Hesabını geri ala bildinmi bende de aynı sıkıntı var ben hesabıma yıl başında girdim oynadım ve sonra hiç girmedim şimdik girmeye çalıştığımda ban yemiş bir şekilde gördüm desteğe yazdım sonuç bekliyorum.

Hesabımın banı açıldı ve hesabımı geri aldım.

Son düzenleme:

Hesabımın banı açıldı ve hesabımı geri aldım.
nasil yaptin dc tncgodtier eklermisin

Geri
Yukarı