Çalınan Valorant hesabı ban yemiş

demiremy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba benim Valorant hesabım 2021 yılında çalındı ve. Ben bugün erişebildim ama hesap 2024 Haziran'ın 14 üne kadar ban yemiş. Bunu çalan kişi yaptı, ben ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim Valorant hesabım 2021 yılında çalındı ve. Ben bugün erişebildim ama hesap 2024 Haziran'ın 14 üne kadar ban yemiş. Bunu çalan kişi yaptı, ben ne yapmalıyım?

Çalındığı dönem ticket veya mail attıysanız bunları göstererek Riot Games desteğe ulaşın.

Eğer Riot Destek sayesinde eriştiysen hesaba. Riot destek ticket'ında yapılan yazışmaları al ve yeni bir ticket aç. Hesabın çalındığını ve çalan kişinin süreli ban yediğini ama hesaba yeni erişim sağladığını yazarsan yardım ederler muhtemelen.

Bir şey yapabileceğini sanmıyorum ama hesabın çalındığı için belki Riot insiyatif uygulayabilir. Bu link üzerinden bilet gönder. Bilet içeriğinde durumu ve isteğini detaylarıyla anlat. 1 gün içerisinde geri dönüş yaparlar diye umuyorum.

Hesap güvenliği tamamen kullanıcıya aittir, yapabilecek bir şey yok. Riot Games, bu konuda oldukça da katı. Ne olursa olsun banı kaldırmıyor, ban sürenizin bitmesini bekleyin ve @kino'nun dediği gibi o kadar beklemişsiniz. Şurada birkaç ay kaldı. Biraz daha bekleyin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı