Çalışan Riot hesabı tekrar nasıl geri alınır?

Daha fazla  
Nereye yazacağımı bilemedim maruz görün.
Gece saatlerinde Riot hesabımın e postasını değiştirip 2ad yi etkinleştirmişler LoL'e numaram kayıtlıydı 1 iş yapar mı bilemiyorum.
Bilen kişiler.

Hemen Riot Desteğe yazın. Yardımcı olacaklardır. Özellikle daha önceden oyun-içi satın alım yaptıysanız kartınızın son 4 hanesi, CVV gibi yollarla sizin hesabın gerçek sahibi olduğunuzu doğrulayıp bir şifre sıfırlama linki gönderebilirler.

Allah Allah acaba o hesap bilgilerini nereden ulaştılar.

Dediğiniz gibi virüs yoluyla da olabilir ama genelde orijinal Riot sitesinin dizaynını bire bir kopyalıyorlar ve siz orada giriş yapınca tüm hesabınızı kaybediyorsunuz.

Fakat e-posta değişmesi için sanırım önceki e-posta'dan doğrulama gerekiyor. Virüs olma ihtimali gerçekten var.

Diğer bir gerçek ise virüs atmak için uğraşılacak vakit içinde desteğe yazmak daha iyi olur. Ne kadar erken, o kadar iyi.

Bilgin yok. Her konuya girip fotmat at diyorsun herhalde. Azıcık mantık kur. Öyle cevap yaz.
Adam bir sürü bilgi çalabilecekken niye LOL hesabı çalsın.
Eğer virüs olduğunu düşünüyorsan, bir virüs taraması yal diyebilirsin.

Arkadaşlar sorunu Rio'ta yazarak çözdüm bayağı bir şey istiyorlar eğer doğru kişiyseniz soruları cevaplıyorsunuz zaten format atacağım gibi gözüküyor çünkü ben evde yokken PC açıktı o sırada sızmış olmaları lazım hepinize kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı