Çalınan Riot hesabı geri alınabilir mi?

jesuslikedit

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, Riot ehsabım çalındı. Nromalde her gün oyun oynarım ama bir hafta şehir dışındaydım ve o sırada hesabıma biri girmiş ve iki oyun atıp hesabımı banlamtış. Tatilden dönünce fark ettim bunu ve neyse dedim geçtim. Ertesi günü hesabım çalındı ve ilk kayıt olduğum mailimi hatırlamıyorum. Sizce hesabım verilir mi? Valorant'tan satın alımlarımın pin kodlarını falan paylaştım hep, sadece ilk e-postamı hatırlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok merak ediyorum ama siz desteğe mail attıktan sonra ne yapmamızı bekliyorsunuz? Sorunu destek çözecek, açılmış bir sürü konu var. Okuyup fikir sahibi olabilirsiniz.

Bilgilerin büyük çoğunluğunu doğru olarak verdiyseniz bir problem oluşmayacaktır, hesabınızı alırsınız. Fakat Riot'un nadir de olsa anlamsız hareket ettiği oluyor. Bu da ya hesabı hiç alamamanıza ya da alma sürecinizin uzamasına sebep oluyor.

Çok merak ediyorum ama siz desteğe mail attıktan sonra ne yapmamızı bekliyorsunuz? Sorunu destek çözecek, açılmış bir sürü konu var. Okuyup fikir sahibi olabilirsiniz.
Arkadaş sorusunu belirtmiş:
Sizce hesabım verilir mi?

@jesuslikedit Hocam güvenlik esasındaki en önemli etkenlerden birisi mail adresi. Bilmiyorsanız size yardımcı olacaklarını zannettmem. Çünkü böyle bir şey mümkün olsa herkes birisinin hesabını, mailimi unuttum diyerek destek birimlerden ilgili hesabın bilgilerini öğrenebilirdi. Güvenlik açısından sadece Riot değil hiçbir platform böyle bir konuda yardımcı olmaz. Ban atılan hesap süresiz kapatıldıysa eğer bir şekilde maili öğrenseniz bile açılacağını sanmıyorum. Yine de destek birime mail atıp ne kadar yardımcı olabileceklerini bir danışın.

Bilgilerin büyük çoğunluğunu doğru olarak verdiyseniz bir problem oluşmayacaktır, hesabınızı alırsınız. Fakat Riot'un nadir de olsa anlamsız hareket ettiği oluyor. Bu da ya hesabı hiç alamamanıza ya da alma sürecinizin uzamasına sebep oluyor.

Arkadaş sorusunu belirtmiş:

Hesabım verilir mi sorunun cevabını destek ekibinin bilmesi gerekiyor. Dediğim gibi bir sürü açılmış konu da mevcut, okuyup fikir sahibi olunabilir.

Hesabım verilir mi sorunun cevabını destek ekibinin bilmesi gerekiyor. Dediğim gibi bir sürü açılmış konu da mevcut, okuyup fikir sahibi olunabilir.
Evet bir sürü açılmış konu mevcut, onlara bakabilirdi. Fakat diğer yönden burada bu konu hakkında deneyimli insanların daha evvel yaşadıklarını öğrenebilir. Bunda ters bir şey yok.

@jesuslikedit Hocam güvenlik esasındaki en önemli etkenlerden birisi mail adresi. Bilmiyorsanız size yardımcı olacaklarını zannettmem. Çünkü böyle bir şey mümkün olsa herkes birisinin hesabını, mailimi unuttum diyerek destek birimlerden ilgili hesabın bilgilerini öğrenebilirdi. Güvenlik açısından sadece Riot değil hiçbir platform böyle bir konuda yardımcı olmaz. Ban atılan hesap süresiz kapatıldıysa eğer bir şekilde maili öğrenseniz bile açılacağını sanmıyorum. Yine de destek birime mail atıp ne kadar yardımcı olabileceklerini bir danışın.
50 tane maili yoksa 2 3 tane varsa hepsini yazsın emin değilim desin sorun çıkmaz.

@jesuslikedit hocam güvenlik esasındaki en önemli etkenlerden birisi mail adresi. Bilmiyorsanız size yardımcı olacaklarını zannettmem. Çünkü böyle bir şey mümkün olsa herkes birisinin hesabını, mailimi unuttum diyerek destek birimlerden ilgili hesabın bilgilerini öğrenebilirdi. Güvenlik açısından sadece Riot değil hiçbir platform böyle bir konuda yardımcı olmaz. Ban atılan hesap süresiz kapatıldıysa eğer bir şekilde maili öğrenseniz bile açılacağını sanmıyorum. Yine de destek birime mail atıp ne kadar yardımcı olabileceklerini bir danışın.

Hesabım on yıllık ve ben en az 8 yıldır aynı maili kullanıyorum hesabımda. Ve bu maile erişimim de var benim, onu biliyorum. Sadece ilk kayıt mailimi hatırlayamadım, geri kalan tüm bilgileri cevapladım ama özellikle ilk kayıt maili için mail attılar bana, o yüzden sormak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı