Çalınan Riot hesabı geri alınabilir mi?

jesuslikedit

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, Riot ehsabım çalındı. Nromalde her gün oyun oynarım ama bir hafta şehir dışındaydım ve o sırada hesabıma biri girmiş ve iki oyun atıp hesabımı banlamtış. Tatilden dönünce fark ettim bunu ve neyse dedim geçtim. Ertesi günü hesabım çalındı ve ilk kayıt olduğum mailimi hatırlamıyorum. Sizce hesabım verilir mi? Valorant'tan satın alımlarımın pin kodlarını falan paylaştım hep, sadece ilk e-postamı hatırlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bir sürü açılmış konu mevcut, onlara bakabilirdi. Fakat diğer yönden burada bu konu hakkında deneyimli insanların daha evvel yaşadıklarını öğrenebilir. Bunda ters bir şey yok.
Çok merak ediyorum ama siz desteğe mail attıktan sonra ne yapmamızı bekliyorsunuz? Sorunu destek çözecek, açılmış bir sürü konu var. Okuyup fikir sahibi olabilirsiniz.
Destek çözecek, açılmış bir sürü konu var. Okuyup fikir sahibi olabilirsiniz.
Çok fazla konu okudum ve hiçbirinde kayıt mailini hatırlamayan biri için tam cevap bulamadım. Benim Technopat hesabım bile yok, önemli bir konu olduğu için açtım ve konu yazdım. Bunda neden sorun olsun onu anlamadım. Bunun için değil mi burası?

Çok fazla konu okudum ve hiçbirinde kayıt mailini hatırlamayan biri için tam cevap bulamadım. Benim Technopat hesabım bile yok, önemli bir konu olduğu için açtım ve konu yazdım. Bunda neden sorun olsun onu anlamadım. Bunun için değil mi burası?

Kayıt mailini unutmuş biri için bir konu bulamadım ve içimi rahatlatmak için buraya konu atım bu tarz bir şey yaşayan varsa diye neden bu sorun olsun.

Ödeme yaptıysanız dekont kanıtı atarsanız Riot ilgilenir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı