Çalışma kağıdı dizime düştü kopya muamelesi gördüm

serdarozgun1235

Zeptopat
Daha fazla  
Ben 6.sınıfım, ben küçük bir kağıda dersten önce çalışma soruları yazdım. Sıranın altına koyup unutmuşum. O da dizime düştü ben fark etmedim, hoca gördü sınav kağıdıma kopya kağıdına baktı yazdı. Çalışma kağıdını aldı, diğer derslerim çok iyi. Takdir alır mıyım? (İlk sınavdan 18 aldım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 6.sınıfım, ben küçük bir kağıda dersten önce çalışma soruları yazdım. Sıranın altına koyup unutmuşum. O da dizime düştü ben fark etmedim, hoca gördü sınav kağıdıma kopya kağıdına baktı yazdı. Çalışma kağıdını aldı, diğer derslerim çok iyi. Takdir alır mıyım? (İlk sınavdan 18 aldım.)

Konudan alakasız, derslerin çok iyiymiş hocam.

Hangi ders, nasıl 18 almayı başardınız(Ek uğraş lazım 18 almak için)

Hocanızdan özür dileyin. O sınıfta seni disipline verecğini sanmam. Gözünu korkutmak istemiştir. 18 iyiymiş.

Ders sosyal dersi ve ben o zaman çalışmadım
Sonra bol bol çalıştım

Bir dersten sonra hocanla konuşmak istediğini söyle. Kendini burada nasıl ifade ettiysen ona da aynılarını birebir olarak söyle.
Sana şöyle söyleyeyim hoca idareden

Hangi ders, nasıl 18 almayı başardınız(ek uğraş lazım 18 almak için)

Lütfen dalga geçme.

Konudan alakasız, derslerin çok iyiymiş hocam.

İlk sınavlar o zaman derslerde kötüydüm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı