Çalışma masası nasıl?

Marangozlardan önce Ikea, Adore vb mobilyacılara bakın derim. Tam boyutları olmasa da işinizi görecek şekilde masaları var birçoğunun.
Yok hocam gereksiz pahalı ve sağlam değil. Üstüne ayakları berbat oluyor ikeadan bahsediyorum diğer yerlere bakmadım ama genelde kazık oluyor.

Başka yerlerde ne var? Yatak kapının karşısındaki duvara sığmıyor mu?
Sığar hocamda yer kaplar ama denicem yatağı oraya alıp. Yatağın olduğu yerde camda var o yüzden orda yatak rahat oluyo :)

Yok hocam gereksiz pahalı ve sağlam değil. Üstüne ayakları berbat oluyor ikeadan bahsediyorum diğer yerlere bakmadım ama genelde kazık oluyor.

Sığar hocamda yer kaplar ama denicem yatağı oraya alıp. Yatağın olduğu yerde camda var o yüzden orda yatak rahat oluyo :)
Evidea ya bakabilirsin. Yani kafanda fantastik bir şey varsa marangoz yapar tabi ama bütçeye bağlı.

Kapının karşısındaki duvara monitör yatağa paralel olacak şekilde ya da 100x50 olan yeri biraz daha enine büyültüp oraya monitörü koyabilirsin.
Hocam şuan tam olarak en sol üst kısımdayım duvarlar girintili çıkıntılı olduğu için olmuyor denedim üst kısım sadece koltuk, beyaz tahta gibi şeyler için kullanışlı.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_6.png

Böyle birşey yaptırmayı planlıyorum amaç hem sağlam olması hemde faydalanabileceğim her yönünden faydalanmak çekmece vb.

Kapının yanına bir raf da eklenebilir bence.
Öyle yapcam hocam. :)

Yani fikrimi sorarsan, 2 tarafta da çalışmak istiyorsan, daralabilirsin. Yani 2 tane küçük yer ve bir köşen olacak. Genelde bir taraf büyük kalır. Küçük tarafta da naparsın bilmem. Buna dikkat etmen lazım.

Yani fikrimi sorarsan, 2 tarafta da çalışmak istiyorsan, daralabilirsin. Yani 2 tane küçük yer ve bir köşen olacak. Genelde bir taraf büyük kalır. Küçük tarafta da naparsın bilmem. Buna dikkat etmen lazım.
Yok hocam yeterince geniş kalıyor baktım iyice görseldekilere göre değil onlardan esinlenerek yaptırıcam paint ile ancak bu kadar yapabildim bazıları var şehir yapıyor.

Yok hocam yeterince geniş kalıyor baktım iyice görseldekilere göre değil onlardan esinlenerek yaptırıcam paint ile ancak bu kadar yapabildim bazıları var şehir yapıyor.
Hayal gücü sana kalmış.. benim de param çok olunca böyle hınzır planlar yapıyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı