Çalışma masası nasıldır?

Makaleler
1
Merhabalar, aşağıda vermiş olduğum linkteki çalışma masasından iki adet sipariş verdim. Benim için sade, geniş ve ucuz olması tercih etmemdeki ana etkenlerdi. Bu masaları "l" şekline getirip odamı bir ofis ortamına dönüştürmeyi planlıyorum. Bilgisayarımı kasasıyla birlikte bu masanın üstüne koymayı ve diğer masayı da çalışma masası haline getirmeyi düşünüyorum. Daha önce bu masayı kullanan arkadaşlar var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, aşağıda vermiş olduğum linkteki çalışma masasından iki adet sipariş verdim. Benim için sade, geniş ve ucuz olması tercih etmemdeki ana etkenlerdi. Bu masaları "l" şekline getirip odamı bir ofis ortamına dönüştürmeyi planlıyorum. Bilgisayarımı kasasıyla birlikte bu masanın üstüne koymayı ve diğer masayı da çalışma masası haline getirmeyi düşünüyorum. Daha önce bu masayı kullanan arkadaşlar var mıdır?

Gayet şık ve kullanışlı gibi duruyor. Fiyatı da uygun.

Masalar elime 3 gün önce ulaştı. Suntası oldukça sağlam ve hoşuma gitti fakat demirleri biraz ince gibi geldi. Demirler ince olsa da bilgisayarı rahatlıkla taşıyabiliyor ve bir sıkıntı yaşamadım. Almak isteyenlere tavsiyem beyaz renk almamaları çünkü çabucak çiziliyor ve kiri hemen belli ediyor.

Geri
Yukarı